آیفون 15 پرو اسلات سیم کارت نخواهد داشت؟!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اپل در ماه سپتامبر از سری آیفون 13 رونمایی کرد و تا عرضه آیفون 14 راه زیادی در پیش دارد، البته شایعات در مورد آیفون 15 از هم اکنون آغاز شده است و در مورد دوم ادعا می شود که این سری از گوشی های اپل فاقد آن هستند. یک اسلات سیم کارت با دی جی همراه باشید

نشریه برزیلی do do iPhone اخیراً اعلام کرده است که مدل‌های پرو آیفون 2023 (که احتمالاً آیفون 15 نامیده می‌شود) اسلات سیم کارت فیزیکی ندارند و برای اتصال به شبکه‌های مخابراتی کاملاً به فناوری eSIM (سیم‌کارت الکترونیکی) متکی هستند. این منبع همچنین ادعا می کند که این آیفون ها باید از دو eSIM پشتیبانی کنند و به کاربران اجازه دهند از دو خط تلفن همزمان استفاده کنند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا مدل‌های غیر پرو کاملاً به فناوری eSIM وابسته خواهند بود یا به استفاده از روش سنتی قرار دادن سیم‌کارت در گوشی ادامه می‌دهند.

اسلات سیم کارت آیفون

جای تعجب نیست که اپل می خواهد اسلات سیم کارت را از گوشی های خود حذف کند، چرا که گفته می شود این غول فناوری در نهایت قصد دارد آیفون را بدون پورت بسازد و شاید حذف درگاه سیم کارت اولین گام در این مسیر باشد. با این حال، حتی اگر اپل تصمیم بگیرد آیفون را بدون درگاه سیم کارت عرضه کند، باز هم می توانیم نسخه هایی با اسلات سیم کارت فیزیکی را در کشورهایی که eSIM در دسترس نیستند، ببینیم. در هر صورت تا سال 2023 راه زیادی باقی مانده است و باید منتظر اطلاعات بیشتر در این مورد باشیم.

با من

  قسمت سوم فیلم ترسناک و اسلشر X با انتشار تیزر تایید شد

دیدگاهتان را بنویسید