تلگرام به زودی می‌تواند اسپویل‌ها را مخفی کند!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

تلگرام در تلاش برای غلبه بر واتس اپ مجموعه ویژگی های خود را گسترش داده و اکنون به عنوان یکی از امن ترین برنامه های پیام رسانی در جهان شناخته می شود. همانطور که پیام رسان ها همچنان به افزودن ویژگی های جدید ادامه می دهند، اکنون در حال آزمایش ویژگی منحصر به فردی هستند که ممکن است از جامعه Reddit الهام گرفته شده باشد. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا اسپویلرها را در چت های خود مخفی کنید! با دی جی همراه باشید

یکی از کاربران Reddit در اوایل این هفته متوجه شد که تلگرام در حال آزمایش یک ویژگی منحصر به فرد برای مخفی کردن اسپویلرها است. این ویژگی با اجازه دادن به گیرندگان برای نمایش، خواندن یا نادیده گرفتن پیام های حساس، پنهان کردن پیام های حساس را آسان می کند. در انیمیشن زیر می توانید نحوه عملکرد این ویژگی جالب را مشاهده کنید.

مخفی کردن اسپویلرها در تلگرام

با افزودن این قابلیت جدید به تلگرام، هر زمان که خواستید پیامی حاوی اسپویلر ارسال کنید، می توانید پیام را لمس کرده و نگه دارید و سپس از منوی باز شده گزینه Spoiler را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه متن شما برجسته می شود و هرکسی که می خواهد آن را بخواند باید پیام را لمس کند تا متن نمایش داده شود.

با این حال، چندین چیز هنوز نامشخص است. آیا تلگرام این قابلیت را هم برای تماس های فردی و هم برای چت گروهی فعال می کند؟ آیا می توان قبل از ارسال تصاویر و سایر فایل های رسانه ای را به عنوان اسپویل وارد و مخفی کرد؟ در واقع، اسپویل ها همیشه قرار نیست متن باشند، گاهی اوقات تصویر می تواند اطلاعات بسیار مهمی را در مورد تاریخچه یک فیلم، بازی یا محتوای دیگر نشان دهد. این جزئیات در حال حاضر مشخص نیست و باید دید در آپدیت های بعدی تلگرام این قابلیت اضافه خواهد شد یا خیر.

با من

  Galaxy E 03 Core معرفی شد. گوشی ارزان قیمت جدید سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید