MIUI 13 و ساعت هوشمند جدید نیز به همراه سری Xiaomi 12 معرفی خواهند شد.

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

گوشی های شیائومی 12 فردا رونمایی خواهند شد و حالا این شرکت چینی در مجموعه ای از انتشارات Weibo تایید کرده است که سیستم عامل جدید MIUI 13 و یک ساعت هوشمند جدید و رده بالا به نام ساعت شیائومی S1 را نیز معرفی خواهد کرد. به گوشی های پرچمدار خود ارائه خواهد شد. با دی جی همراه باشید

MIUI 13 برای اولین بار نسخه جداگانه ای برای تبلت ها خواهد داشت و احتمالا MIUI 13 Pad نام خواهد داشت. سیستم عامل جدید تبلت به شما این امکان را می دهد که به راحتی با بیش از دو برنامه به طور همزمان کار کنید، یکی در پس زمینه اجرا می شود و بزرگ است و حداقل دو برنامه دیگر در پنجره های شناور نمایش داده می شوند. انتظار می‌رود نسخه معمولی MIUI 13 ارتقای جزئی نسبت به MIUI 12.5 داشته باشد و البته شیائومی خرافات را کنار گذاشته و تصمیم گرفته است از عدد 13 برای نام‌گذاری سیستم عامل خود استفاده کند که یک حرکت غافلگیرکننده است (شرکت‌های چینی معمولاً به شخصیت‌های خاصی متکی هستند. یا ارقام حساس هستند).

محصولات جدید شیائومی

در مورد ساعت شیائومی S1، باید یک صفحه نمایش گرد و دو دکمه در سمت راست داشته باشد. شیائومی در Weibo گفت که این ساعت یک محصول پیچیده و قدرتمند خواهد بود که می تواند در موقعیت های مختلف استفاده شود. اگرچه دیدگاه شیائومی نامشخص است، اما انتظار می رود Watch S1 اولین پوشیدنی هوشمند شیائومی با اتصال LTE باشد.

با من

  تاریخ عرضه جدید «وان پلاس اس پرو» اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید