OnePlus 10 Pro با 12 گیگابایت رم در Geekbench ظاهر شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

زمان زیادی تا معرفی OnePlus 10 Pro باقی نمانده و بدیهی است که این گوشی با تست های مختلف مقایسه شده است. نتایج یکی از این بنچمارک ها برای گوشی هوشمند با شماره مدل NE2210 که به گفته کارشناسان همان OnePlus 10 Pro است، اخیرا در Geekbench منتشر شده است. با دی جی همراه باشید

طبق گفته Geekbench، این گوشی ۱۲ گیگابایت رم دارد و اندروید ۱۲ را اجرا می کند، همچنین پردازنده آن اسنپدراگون ۸ نسل ۱ خواهد بود، اما هیچ کدام از این مشخصات تعجب آور نیست و می توان انتظار داشت.

OnePlus 10 Pro در Geekbench

اما چیزی که طرفداران را شگفت زده کرد، ارزیابی واقعی این مدل از وان پلاس در تست بنچمارک بود. با کمال تعجب، وان پلاس 10 پرو در تست تک هسته ای 976 امتیاز و در تست چند هسته ای 3469 امتیاز کسب کرد که به هیچ وجه با نتایج بالای 1100 و 3600 که در وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو دیدیم، یکسان نیست. بستن!

محتمل ترین دلیل چنین نتایج ناامیدکننده ای ممکن است این باشد که وان پلاس هنوز گوشی جدید خود را برای استفاده از حداکثر توان نسل اول اسنپدراگون 8 بهینه نکرده است یا حداقل نسخه ای که برای آزمایش استفاده می شود نهایی نشده و نهایی نشده است. همچنین ممکن است وان پلاس عمداً قدرت پرچمدار جدید خود را کاهش داده باشد. این به این دلیل است که این شرکت همیشه تمایل دارد تا برای دستیابی به عمر باتری طولانی تر، قدرت تلفن های خود را کمی تغییر دهد یا حتی کاهش دهد.

  Star Wars Jedi: Survivor رده سنی می گیرد

در هر صورت باید منتظر ماند و بعد از انتشار نسخه نهایی OnePlus 10 Pro دید که آیا این امتیازات همچنان باقی خواهند ماند یا تغییر خواهند کرد.

با من

دیدگاهتان را بنویسید