منبع موثق: خبر سومین بوکمارک واتس اپ کذب محض است!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

مدتی است که شایعاتی مبنی بر افزودن علامت آبی سوم به واتس اپ منتشر شده است که ظاهرا اسکرین شات پیام را نشان می دهد! در اینجا به شما می گوییم که چنین شایعاتی صحت ندارد و تیک سوم به واتس اپ اضافه نخواهد شد. برای مشاهده جزییات این موضوع با ما همراه باشید.

خبری از تیک سوم واتس اپ نخواهد بود

همانطور که گفتیم برای سومین بار در میان کاربران فضای مجازی درباره واتس اپ صحبت شده و برخی مدعی هستند که این قابلیت به زودی به واتس اپ اضافه خواهد شد. اما اکانت توئیتر WABetaInfo که تجربه خوبی در افشای اطلاعات به پیام رسان ها دارد، این گونه ادعاها را نادرست خواند و خبر تیک سوم را کذب دانست.

طبق شایعات، چک باکس سوم در واتس اپ به کاربران این امکان را می دهد که از اسکرین شات چت یا پیام های حذف شده آنها مطلع شوند. در حال حاضر واتس اپ تنها دو چک باکس در کنار پیام ها نشان می دهد که در ابتدا خاکستری است و رنگ آبی نشان می دهد که پیام توسط مخاطب خوانده و دیده شده است.

نشانک سوم واتساپ

برای آن دسته از کاربرانی که اطلاعاتی ندارند باید بگوییم که قابلیت یافتن اسکرین شات از قبل در اسنپ چت و حالت Vanish Instagram موجود است و یکی از قابلیت هایی است که در واتس اپ بسیار پرطرفدار است. اما حداقل فعلا چنین قابلیتی به واتس اپ اضافه نخواهد شد و اخبار منتشر شده در این زمینه جعلی است.

نطر شما چی هست؟ آیا افزودن نشانک سوم به واتس اپ می تواند مفید باشد؟ فراموش نکنید که نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

با من

  سامسونگ در تولید تراشه های 3 نانومتری از TSMC پیشی گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید