سامسونگ یک گیتار هوشمند با چراغ های عقب LED معرفی کرده است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اگرچه بسیاری از شرکت‌ها حضور فیزیکی خود را در CES 2022 لغو کرده‌اند، اما اکثر آنها اعلام کرده‌اند که محصولات جدید خود را به صورت مجازی در طول این رویداد معرفی خواهند کرد. یکی از این شرکت ها سامسونگ است که امروز اعلام کرد پروژه های جدید C-Lab (Creativity Lab) خود را در جریان نمایشگاه CES 2022 ارائه خواهد کرد که از مهمترین این پروژه ها می توان به گیتار هوشمند و پلتفرم مشترک برای نوازندگان اشاره کرد. با دی جی همراه باشید

پروژه جدید موسیقی محور سامسونگ به نام ZamStar شامل یک گیتار LED هوشمند به نام ZamString و یک برنامه ویژه ZamStar است. اپلیکیشن Zemastar باید بستری را برای نوازندگان فراهم کند تا مهارت های خود را نشان دهند و با یکدیگر همکاری کنند. شایان ذکر است که سامسونگ قبلاً یک وب سایت ویژه برای ZamStar ایجاد کرده است و یک ویدیوی معرفی را در آن قرار داده است.

گیتار هوشمند سامسونگ

Zemstar، محصول آزمایشگاه خلاقیت سامسونگ

پروژه Zemastar در درجه اول یک پلت فرم مشترک برای نوازندگان است که به صورت هماهنگ و با هم همکاری می کنند. با Zemstar، کاربران می توانند اجراها و آهنگ های موسیقی خود را ضبط کرده و آنها را با جامعه ای از نوازندگان به اشتراک بگذارند. سپس می توانند با کنار هم قرار دادن چندین قطعه موسیقی یک ملودی مشترک ایجاد کنند.

سامسونگ این پلتفرم را به عنوان یک پلتفرم گردآوری موسیقی آنلاین معرفی کرده است که در آن نوازندگان حرفه ای و مبتدی می توانند انواع موسیقی را بنوازند، یاد بگیرند و بسازند. این شرکت کره ای ادعا می کند که Zemstar اجازه همکاری ناهمزمان بین نوازندگان سراسر جهان را می دهد و دیگر لازم نیست همه نوازندگان به طور همزمان با هم کار کنند.

  بنچمارک GeekBench برخی از مشخصات Honor 60 را فاش کرد

اما بعد از پلتفرم زمستار به گیتار جالب Zmstring می رسیم که یک گیتار هوشمند با چراغ های عقب LED روی تخته فورت است. این گیتار می تواند به اپلیکیشن زمستار متصل شود و اطلاعات موسیقی را از آن دریافت کند تا نوازندگان تازه کار به راحتی نواختن این ساز را یاد بگیرند.

گیتار هوشمند سامسونگ

چراغ های LED روی سیم زمستانی به عنوان یک مکانیسم آموزشی عمل می کند که به گیتاریست های آماتور کمک می کند تا هنر را یاد بگیرند و تمرین کنند. هنگامی که کاربران اصول اولیه را یاد گرفتند، می توانند از این گیتار هوشمند با برنامه Zemstar برای نواختن سایر آلات موسیقی و همچنین دریافت راهنمای انگشت مناسب استفاده کنند.

اپلیکیشن Zemstar همچنین می تواند جلوه های صوتی مختلف را متناسب با یک آهنگ خاص تنظیم کند و در نتیجه کیفیت آهنگ را بهبود بخشد. بنابراین، حتی پس از ضبط یک قطعه موسیقی، می توان تغییراتی را اعمال کرد و به سطح مطلوب رساند.

این تمام چیزی است که اکنون در مورد Zemstar و Zmstring می دانیم. اما زمان زیادی تا نمایشگاه CES 2022 باقی نمانده است و به زودی می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه هیجان انگیز به دست آوریم. نمایشگاه CES 2022 از 5 تا 8 ژانویه (15 تا 18 ژانویه) در لاس وگاس برگزار می شود و DJ Row مانند سال های گذشته این رویداد بزرگ فناوری را پوشش خواهد داد.

با من

دیدگاهتان را بنویسید