اپل در سال 2022 چه محصولاتی را عرضه خواهد کرد؟

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

مارک گارمن از بلومبرگ نیوز که تجربه خوبی در پیش بینی برنامه های اپل در آخرین شماره خبرنامه خود دارد، انتظار دارد محصولات جدید اپل در سال 2022 از جمله سری آیفون 14، مک بوک ایر، تراشه M2 بازطراحی شده، آیپد پرو با شارژ بی سیم و اشاره کرد. موارد دیگر

او معتقد است که حداقل برخی از مدل های آیفون 14 که اواخر امسال عرضه خواهند شد، از طراحی صفحه نمایش توخالی استفاده خواهند کرد. البته این خبر را قبلا از تحلیلگران دیگری مانند مینگ چی کو شنیده ایم. استفاده از صفحه نمایش توخالی به این معنی است که بریدگی بزرگ و زشت بالای صفحه در نهایت از روی گوشی های اپل حذف می شود و حسگر Face ID احتمالاً به زیر صفحه نمایش منتقل می شود.

علاوه بر این، طبق گفته گارمان، اپل قصد دارد یک مک بوک ایر بازطراحی شده با تراشه جدید M2 عرضه کند که نسبتا سریعتر از تراشه M1 خواهد بود. تحلیلگر انتظار دارد که تراشه M2، مانند نسل فعلی خود، دارای یک CPU 8 هسته ای و یک پردازنده گرافیکی 9 یا 10 هسته ای باشد که می تواند ارتقاء قابل توجهی نسبت به مدل های فعلی مک بوک ایر 7 یا 8 هسته ای باشد.

مک بوک ایر

گارمن همچنین انتظار دارد که نسخه سیلیکونی کوچکتر دسکتاپ Mac Pro با پردازنده 40 هسته ای و پردازنده گرافیکی 128 هسته ای به همراه یک مک مینی جدید و یک آی مک جدید و بزرگتر وارد بازار شود. سال 2022 احتمالاً سالی است که اپل انتقال از پردازنده‌های اینتل به تراشه‌های سفارشی مک را تکمیل می‌کند، همانطور که این شرکت در اولین اعلام استفاده از تراشه‌های داخلی خود در ژوئن 2020 اعلام کرد. حدود دو سال پیش‌بینی کرد.

  سایت رایگان ثبت نام لاتاری آمریکا برای ایرانیان

اما یکی از محصولات مورد بحث اپل در سال 2022 هدفون AR / VR (واقعیت مجازی / واقعیت افزوده) است. گارمن می گوید این گوشی می تواند در WWDC 2022 رونمایی شود، اما تاریخ عرضه آن کمی به تعویق افتاده است.

به گفته گارمان، اپل همچنین قصد دارد در سال 2022 یک آیفون SE جدید با پشتیبانی 5G، یک آیپد پرو با پشتیبانی از شارژ بی سیم، یک نسخه قوی از ساعت اپل و چندین محصول دیگر عرضه کند.

با من

دیدگاهتان را بنویسید