نسخه ویژه گلکسی زد فلیپ 3 برای بازی های المپیک زمستانی 2022 رونمایی شد.

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شرکت کره ای سامسونگ رابطه بسیار خوبی با کمیته بین المللی المپیک دارد و تاکنون چندین گوشی هوشمند ویژه مناسب برای دوره های مختلف المپیک عرضه کرده است. اکنون که زمان برگزاری بازی های المپیک زمستانی پکن نزدیک است، این شرکت از جدیدترین محصول خود یعنی بازی های المپیک Galaxy Z Flip3 5G رونمایی کرده است که شما را به دیدن آن دعوت می کنیم. مشخصات و امکانات با DJ Ro.

گلکسی زد فلیپ 3

اولین چیزی که هنگام مواجه شدن با این گوشی جدید توجه شما را به خود جلب می کند، لوگوی المپیک زمستانی پکن است که در نیمه پایین قاب و در کنار لوگوی سامسونگ قرار گرفته است. سامسونگ در طراحی نسخه ویژه گلکسی زد فلیپ 3 از رنگ های سرد استفاده کرده تا با حال و هوای بازی های زمستانی همخوانی داشته باشد. رابط کاربری و نرم افزار دقیقا حس و حال یکسانی دارند، از تصاویر پس زمینه گرفته تا نمادها و حتی طرح های ساعت، همه با تم زمستانی المپیک.

گلکسی زد فلیپ 3

Galaxy Z Flip 3 FiveG Olympic Edition با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود و قیمتی معادل 1260 دلار دارد. پیش فروش این گوشی از امروز آغاز شده و در تاریخ 15 ژانویه (25 ژانویه) عرضه می شود. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

با من

  تاریخ اکران تایید شده فیلم Saw اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید