سبک طراحی آیفون SE (2022) متعلق به سال 2017 خواهد بود!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

در اوایل سال 2021، شایعاتی مبنی بر تجدید نظر اپل در طراحی سری آیفون SE و ارتقا آن به نسخه بعدی منتشر شد که طرفداران را خوشحال کرد. اما اکنون شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه آیفون SE (2022) در واقع از همان طراحی آیفون SE (2020) استفاده می کند که به نوبه خود تقلیدی از آیفون 8 است. بنابراین به نظر می رسد که در سال 2022 اپل همچنان قصد دارد محصولاتی با فرم و تصویر سال 2017! با دی جی همراه باشید

استفاده از سبک طراحی 2017 قطعا در سال 2022 نامناسب به نظر می رسد، زیرا تقریباً همه گوشی های هوشمند، حتی مدل های مقرون به صرفه، به طراحی فول فریم بدون قاب روی آورده اند. با این حال، آیفون SE جدید هیچ کدام از آنها را نخواهد داشت! البته از سوی دیگر، به نظر می رسد خریداران آیفون SE چندان به طراحی قدیمی گوشی خود اهمیت نمی دهند و آن را خریداری می کنند، البته به شرطی که قیمت مناسبی داشته باشد! با این حال، خبرهای خوبی وجود دارد و به عنوان مثال، پشتیبانی از 5G امسال به iPhone SE اضافه خواهد شد.

iPhone SE (2020)

آیفون SE با چرخه تولید دو ساله خود شاید عجیب ترین گوشی هوشمند اپل باشد، اما در همان دو سال تغییر چشمگیری در ظاهر آن ایجاد نشده است! با این حال، هیچ یک از اینها مهم نیست و مردم به خرید آیفون SE ادامه خواهند داد، زیرا این تنها آیفون ارزان قیمت اپل است و سازنده به خوبی از این موضوع آگاه است.

  راه حل های شارژ سریع و اضطراری تلفن

با این حال، در دو سال آینده و تا سال 2024، آیفون SE احتمالاً طراحی خود را تغییر داده و ظاهری شبیه به آیفون 10 آر و آیفون 11 خواهد داشت و در نتیجه صفحه نمایش کوچک‌تری خواهد داشت. این سری هنوز نیازی به سنسور Face ID ندارد، اما بدیهی است که به حسگر Touch ID در داخل دکمه پاور مجهز می شود. البته فراموش نکنید که این یک حدس و گمان تا دو سال دیگر است و فعلاً منتظر تغییر خاصی در سری آیفون SE نباشید!

با من

دیدگاهتان را بنویسید