اسکنر سه بعدی سونی اشیاء واقعی را به دنیای مجازی منتقل می کند!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شرکت ژاپنی سونی مدت‌هاست که روی فناوری واقعیت مجازی کار می‌کند و با هدست پلی‌استیشن VR که نسخه دوم آن اخیرا در نمایشگاه CES 2022 معرفی شد، بسیار موفق عمل کرده است. فناوری جدید برای اسکن اشیاء واقعی و انتقال آنها به دنیای واقعیت مجازی.

اکنون اداره ثبت اختراعات از سونی خواسته است که پس از ضمیمه کردن برخی اسناد دیگر و ارائه برخی از جزئیات لازم، درخواست خود را مجدداً ثبت کند و شرکت ژاپنی نیز همین کار را انجام داده است. بنابراین به نظر می رسد سونی عزم قوی برای پیشرفت در این پروژه و تکمیل آن دارد و برخلاف اکثر پتنت ها می توان انتظار داشت در آینده نزدیک به واقعیت تبدیل شود.

اسکنر سه بعدی سونی

اگرچه درخواست ثبت اختراع سونی هنوز تایید نشده است، اما شواهد به وضوح نشان می دهد که محصول نهایی یک اسکنر سه بعدی برای انتقال اشیاء واقعی به دنیای مجازی یا حداقل ترکیبی بهتر از واقعیت مجازی و دنیای واقعی است. با کمک این فناوری، کاربران قادر خواهند بود هر شی در هر اندازه ای را اسکن کرده و وارد واقعیت مجازی شوند. در واقع تنها نیاز اسکنر این است که بتواند جسم را 360 درجه ببیند و آن را از تمام زوایا اسکن کند.

در شرایطی که این روزها بحث بر سر واقعیت مجازی و متاورزها بسیار داغ است، به نظر می رسد که فناوری جدید سونی می تواند واقعیت مجازی را متحول کند و فاصله بین دنیای مجازی و واقعی را پر کند. نطر شما چی هست؟

با من

  گلکسی A04 Core (Galaxy A04 Core) در نتایج تست Geekbench ظاهر شد

دیدگاهتان را بنویسید