فایل سیستم عامل سامسونگ تایزن برای همیشه بسته شد!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

تاکنون شرکت های زیادی برای ساخت سیستم عامل موبایل و اپ استور تلاش کرده اند، اما تعداد بسیار کمی از آنها موفق به رقابت با گوگل شده اند. در حوزه سیستم عامل هایی که اندروید در گوشی های غیر از اپل حرف اول و آخر را می زند و در قسمت اپ استورها یا همان اپ استورها، تعداد بسیار کمی توانسته اند در رقابت با گوگل پلی باقی بمانند.

سامسونگ یکی از شرکت هایی بود که تایزن اپ استور سعی کرد اکوسیستمی ویژه برای گوشی های خود ایجاد کند اما اپ استور مورد استقبال قرار نگرفت و سرنوشت موارد مشابه دیگری شد. در اواسط سال گذشته، شرکت کره ای ثبت نام در اپ استور را متوقف کرد و آن را فقط برای کاربران فعلی که فقط می توانستند برنامه های از پیش دانلود شده را دانلود کنند، در دسترس قرار داد. اکنون گزارش شده است که از امسال فروشگاه اپلیکیشن تایزن به طور کامل بسته خواهد شد و دیگر برای کاربران جدید و قدیمی در دسترس نخواهد بود.

فروشگاه اپلیکیشن تایزن

به گفته سامسونگ، فروشگاه اپلیکیشن تایزن از 31 دسامبر 2021 برای همیشه تعطیل می شود. بنابراین اگر از گوشی هوشمند سری Z سامسونگ استفاده می کنید، زمان آن رسیده که اندروید یا iOS را انتخاب کنید، زیرا دیگر برنامه ای برای استفاده از سیستم عامل تایزن نخواهید داشت. . آخرین گوشی از سری سیستم عامل تایزن، سامسونگ Z4 بود که در سال 2017 عرضه شد.

سامسونگ مدت‌هاست که استفاده از تایزن را در گوشی‌های هوشمند خود کنار گذاشته و حالا به نظر می‌رسد که پس از عرضه ساعت‌های هوشمند جدید خود از سری گلکسی واچ 4 که اولین سیستم عامل Wear OS گوگل است، فایل سیستم عامل تایزن را به‌طور کامل می‌بندد. تمام ساعت های گلکسی آینده را با ویروس تحویل دهید.

با من

  شایعه: یک کنترلر سفید رنگ Xbox Elite Series 2 به زودی عرضه می شود

دیدگاهتان را بنویسید