ال جی ماشین لباسشویی بدون آب تولید می کند!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

ماشین های لباسشویی سنتی برای شستن و تمیز کردن لباس های کثیف به آب و مواد شوینده زیادی نیاز دارند. این دستگاه ها معمولا آب تمیز و اغلب تصفیه شده را از دست می دهند و سرعت تخریب محیط را افزایش می دهند. با در نظر گرفتن این نگرانی ها، ال جی ماشین لباسشویی کاملاً بدون آب طراحی کرده و قصد دارد در آینده نزدیک آن را روانه بازار کند. با دی جی همراه باشید

ماشین لباسشویی ال جی بدون آب

بر اساس گزارش های اخیر، ال جی توسعه ماشین لباسشویی بدون آب خود را آغاز کرده است. این غول کره ای پس از تایید این آزمایش توسط وزارت بازرگانی، صنعت و انرژی، کار بر روی این پروژه را تحت نظارت سازمان های مجری قانون آغاز کرد. فناوری جدید از دی اکسید کربن به عنوان جایگزینی برای آب استفاده می کند.

دی اکسید کربن به طور طبیعی گازی است و به نظر می رسد ال جی راهی برای مایع کردن آن با خنک کردن و فشرده سازی پیدا کرده است. پس از تبدیل دی اکسید کربن به مایع، ماشین لباسشویی ال جی می تواند لباس های کثیف را بدون نیاز به آب یا مواد شوینده شستشو دهد.

ماشین لباسشویی ال جی بدون آب

برای از بین بردن کثیفی لباس های کثیف، ماشین لباسشویی بدون آب ال جی از ویسکوزیته و کشش سطحی دی اکسید کربن مایع استفاده می کند. پس از فرآیند شستشو، دستگاه می تواند دی اکسید کربن را به حالت اولیه خود یعنی حالت گازی تبدیل کند و دوباره برای شستشوی بعدی از آن استفاده کند. بنابراین هیچ گاز یا آب آلوده به مواد شوینده از این ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود. با این کار مقدار قابل توجهی از آبی که در حال حاضر در خانه های خشکشویی استفاده می شود صرفه جویی می شود.

  تصاویر مربوط به تنظیمات نسخه PC بازی Spider-Man را فاش کنید

هنوز تاریخ دقیق عرضه ماشین لباسشویی بدون آب ال جی اعلام نشده است و این شرکت پس از مراحل توسعه، اولین دستگاه را در آزمایشگاه تحقیقاتی خود روانه بازار خواهد کرد. این دستگاه به مدت دو سال در آزمایشگاه کار می کند تا قبل از تجاری شدن، قابلیت های خود را آزمایش کند.

با من

دیدگاهتان را بنویسید