تاریخ عرضه سری گلکسی اس 22 توسط یک منبع کره ای فاش شده است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

این روزها، سامسونگ سخت در حال آماده شدن برای رویداد Unpacked بعدی خود و رونمایی از پرچمداران جدید خود است. انتظار می رود این شرکت کره ای در هفته های آینده از سری گلکسی اس 22 رونمایی کند و برخی منابع پیشتر در 8 فوریه اشاره کردند. این تاریخ قبلا توسط یک وب سایت کره ای تایید شده و البته جزئیات بیشتری در مورد تاریخ عرضه گوشی های جدید این سری ارائه کرده است. با دی جی همراه باشید

وب سایت Digital Daily به تازگی اعلام کرده است که سامسونگ رویداد Unpacked خود را در 8 فوریه برگزار می کند و سری Galaxy S22 را معرفی می کند. به گفته منبع کره ای، پیش خرید پرچمداران جدید از روز بعد، 9 فوریه آغاز می شود، در حالی که فروش عمومی باید از 24 فوریه آغاز شود.

تاریخ ارائه سری گلکسی اس 22

بر اساس این گزارش، یکی از کارمندان سامسونگ که نامش فاش نشده است، گفت: ما تایید کرده‌ایم که این رویداد در 8 فوریه برگزار می‌شود و در حال مذاکره هستیم که دعوت‌نامه‌ها تا پایان ژانویه چه زمانی ارسال شود.

گزارش جدید همچنین به این معنی است که برخلاف برخی گمانه زنی ها، سامسونگ گوشی های جدید خود را در کنگره جهانی موبایل (MWC 2022) معرفی نخواهد کرد. البته Digital Daily ادعا می کند که سامسونگ از این نمایش بزرگ برای ارائه بیشتر اکوسیستم گلکسی خود استفاده خواهد کرد.

با من
منبع

androidautority

  لیست کامل مشخصات پردازنده های نسل سیزدهم اینتل Raptor Lake

دیدگاهتان را بنویسید