آیفون 14 پرو دو سوراخ در بالای صفحه نمایش خواهد داشت!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

بلافاصله پس از عرضه سری آیفون 13، شایعات و شایعات پیرامون سری آیفون 14 شدت گرفت و یکی از مواردی که به آن اشاره شد، حذف بریدگی از بالای صفحه نمایش است. از آنجایی که فناوری دوربین اپل هنوز به مرحله نهایی نرسیده است، گفته می شود که اپل از یک سوراخ یا کپسول نقطه ای شکل در بالای صفحه نمایش برای نصب دوربین سلفی استفاده خواهد کرد. اما آخرین گزارشی که امروز منتشر شد می گوید که آیفون 14 پرو ترکیبی از سوراخ ها و کپسول های نقطه ای خواهد داشت! با دی جی همراه باشید

مد جدیدی در زمینه نمایشگر موبایل در راه است؟

تحلیلگر محبوب راس یانگ اخیراً اعلام کرده است که آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس از طراحی “کاویسی و کپسولی ساده” استفاده خواهند کرد که منجر به معرفی سبک جدیدی از طراحی نمایشگر خواهد شد. یانگ خاطرنشان کرد که این طراحی کاملا منحصر به فرد خواهد بود و درست مانند برش صفحه نمایش اپل در دنیای موبایل، می تواند به یک مد جدید تبدیل شود.

آیفون 14 پرو

علاوه بر این، این طراحی جدید می تواند به اپل کمک کند تا از تمام سنسورهای Face ID و دوربین های سلفی گوشی های خود بدون محدودیت و در عین حال برش آزار دهنده و زشت پس از در نهایت Delete برای مدت طولانی استفاده کند. البته به احتمال بسیار زیاد اپل همچنان بالاترین سطح را برای مدل های غیرحرفه ای یعنی آیفون 14 و آیفون 14 مکس حفظ کرده است. شایان ذکر است که امسال احتمالا هیچ مدل آیفون مینی وجود نخواهد داشت.

با من

  تریلر بازی Scars Above World بر اساس داستان

دیدگاهتان را بنویسید