اینستاگرام آزمایشی استوری های عمودی را آغاز کرده است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اگر از کاربران اینستاگرام هستید، باید بدانید که استوری های این اپلیکیشن به صورت افقی اسکرول می شوند و برای جابجایی از یک استوری به استوری دیگر، باید انگشت خود را از چپ به راست یا برعکس بکشید. اما این نوع مرور داستان چندان لذت بخش نیست و همین ویژگی در برنامه های رقیب مانند تیک تاک بسیار بهتر عمل می کند.

اینستاگرام برای حل این مشکل و بهبود بخش تاریخچه خود، ناوبری عمودی را برای کاربران ترکیه و برزیل فعال کرده است. این شرکت در فوریه 2021 اعلام کرد که روی داستان های عمودی کار می کند و اکنون به نظر می رسد که همه چیز رو به اتمام است.

به صورت عمودی، می توانید تمام استوری های یک شخص را به صورت عمودی مشاهده کنید، درست مانند پست های معمولی. همچنین می توانید از اسکرول افقی و کشیدن انگشت به چپ یا راست در صفحه برای رفتن به استوری سایر کاربران استفاده کنید. همانطور که می توان حدس زد، این روش بسیار مؤثرتر و کاربردی تر از روش فعلی است و به تعامل بهتر با داستان ها کمک می کند.

هنوز مشخص نیست که داستان های عمودی چه زمانی در دسترس مصرف کنندگان سایر کشورها قرار می گیرند. اما انتظار داریم در آینده ای نزدیک شاهد اضافه شدن این ویژگی باشیم.

با من

  رده بندی سنی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید