دوربین «Vivo X70 Pro» امتیاز بالاتری نسبت به آیفون 13 کسب کرد!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

DxOMark به تازگی بررسی کامل خود از Vivo X70 Pro را که سال گذشته عرضه شد منتشر کرد و مشخص شد که این گوشی یکی از بهترین دوربین های موجود در بازار را دارد. رتبه بندی DxOMark این را با امتیاز کلی 131 تأیید کرد، و Vivo X70 Pro را به دوازدهمین اشتراک گذاری شده با Oppo Find X3 Pro تبدیل کرد و Vivo X50 Pro Plus (+ vivo X50 Pro) جایگاه را به دست گرفت. برای درک عظمت کار ویوو باید اشاره کنیم که این گوشی یک رده بالاتر از آیفون 13، آیفون 13 مینی و آیفون 12 پرو مکس است. با دی جی همراه باشید

کارشناسان DxOMark به نوردهی دقیق، رنگ‌های زنده، جزئیات فوق‌العاده در شرایط نور کم، تعادل رنگ سفید خوب در دوربین فوق عریض و تثبیت‌کننده فیلم موثر از ویژگی‌های مثبت Vivo X70 Pro اشاره می‌کنند. از سوی دیگر، نتایج مطالعات نشان می دهد که در برخی از سناریوها کاهش قابل توجهی در جزئیات، نویز نسبی هم در روز و هم در شب، میدان های رنگی در دوربین ماوراء بنفش (این یک مشکل رایج است) و عدم فوکوس مناسب وجود دارد. و جزئیات در هنگام فیلمبرداری با نور کم یکی از نقاط ضعف این گوشی از نظر دوربین است.

امتیاز دوربین Vivo X70 Pro

گوشی های چینی ارزان و مقرون به صرفه در سال های اخیر توانسته اند بازار بسیاری از کشورها به ویژه کشورهای کمتر توسعه یافته و در حال توسعه را به خود اختصاص دهند و با ارائه مشخصات قابل توجه در رنج قیمتی بسیار مناسب، مورد توجه خریداران قرار گیرند. ویوو نیز یکی از آن تولیدکنندگان چینی است که به خصوص در بازار هند بسیار محبوب است.

با من

  شیائومی 12 اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 898 خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید