نام نهایی و طراحی احتمالی گوشی تاشو گوگل فاش شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

مدتی است که شایعات مربوط به یک گوشی هوشمند تاشو گوگل به گوش می رسد و تاکنون به آن “گوگل پیکسل فولد” لقب گرفته است. اما اخیرا اطلاعات جدیدی منتشر شده است که نام رسمی و طراحی احتمالی آن را فاش می کند. با دی جی همراه باشید

نام صدف گوگل فاش شد

بر اساس شواهدی که در آخرین نسخه اندروید 12 لتا 2 یافت شده است، انتظار می‌رود گوگل گوشی تاشو خود را با نام Pixel Notepad معرفی کند. پیش از این انتظار می رفت که Logbook نام داشته باشد، اما به نظر می رسد گوگل بالاخره تصمیم گرفته است به جای نام ساده Pixel Fold از افزونه Notepad استفاده کند.

این روش نامگذاری با سبک نامگذاری معمول برای گوشی های هوشمند گوگل متفاوت است. زیرا در گوشی های پیشرو معمولا از اعداد استفاده می کند و مدل های مقرون به صرفه ای را با پسوند “الف” معرفی می کند. البته با توجه به اینکه امسال از نام جدید پیکسل 6 پرو استفاده می شود، استفاده از نامی متفاوت برای اولین گوشی تاشو گوگل اغراق آمیز نیست و به نظر می رسد این شرکت قصد دارد روند نام گذاری را تغییر دهد. محصولات خود را اعمال کنید.

گوشی تاشو گوگل

شباهت پیکسلی احتمالی Notepad با Oppo FindN

علاوه بر نام رسمی، طراحی احتمالی گوشی با صدف گوگل نیز فاش شد. دومین نسخه بتای اندروید 12 ال حاوی انیمیشن های جدیدی است که نشان می دهد چگونه سیم کارت را با گوشی تاشو وارد کنید. در واقع به نظر می رسد این انیمیشن به گوشی هوشمند تاشوی گوگل اشاره داشته باشد.

  عکس ها و اطلاعات کامل در مورد سری Pixel 6 منتشر شده است!

انتظار می رود این گوشی دارای طراحی جمع و جور و جمع و جور باشد و مانند یک کتاب باز شود. یعنی درست مانند Oppo Find N که اخیراً منتشر شده است. بنابراین، ممکن است گوگل در مقایسه با Galaxy Z Fold 3 از صفحه نمایش کوچکتری استفاده کند.

Oppo Find

علاوه بر این، انتظار می‌رود اولین گوشی تاشو گوگل قیمتی بسیار پایین‌تر از Galaxy Z Fold 3 داشته باشد. شاید گوگل بخواهد با مدل‌های مقرون به صرفه‌تری مانند Galaxy Z Flip 3 رقابت کند. طرح این شرکت می باشد. اگرچه هنوز تاریخ عرضه Notepad Pixel مشخص نیست، اما گفته می شود که این گوشی احتمالا ابتدا در ایالات متحده و سپس در بازارهای دیگر عرضه خواهد شد.

گوگل احتمالا از تراشه Google Tensor در گوشی تاشو خود مانند سری پیکسل 6 استفاده خواهد کرد، اما ممکن است دوربین ضعیف تری داشته باشد. زمانی که گوگل قصد دارد اولین گوشی تاشو خود را عرضه کند هنوز یک راز باقی مانده است، اما ممکن است تا پایان سال جاری اتفاق بیفتد.

با من

دیدگاهتان را بنویسید