هدفون AR / VR اپل دوباره کند می شود!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هدفون های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده (AR/VR) اپل را می توان یکی از طولانی ترین پروژه های این شرکت در نظر گرفت. این محصول مدت زیادی است که در اخبار منتشر شده و شایعات زیادی در مورد آن به گوش می رسد، اما هنوز اعلام رسمی منتشر نشده است. پیش از این گفته شده بود که در سال 2022 بالاخره هدفون های اپل عرضه خواهند شد اما اطلاعات جدید دریافتی از اخبار بلومبرگ خلاف این را نشان می دهد. بر این اساس، احتمال به تعویق افتادن عرضه هدفون AR/VR اپل تا سال 2023 بسیار زیاد است. با دی جی همراه باشید

احتمالا امسال نیز هدفونی برای Apple AR / VR وجود نخواهد داشت

گزارش اخیر بلومبرگ نشان می‌دهد که هدفون‌های AR/VR اپل دارای مشکلات دوربین، گرمای بیش از حد و برخی مشکلات نرم‌افزاری هستند که می‌تواند عرضه آن را چند ماه به تعویق بیاندازد. پیش از این، گمانه زنی هایی وجود داشت که این محصول در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال (WWDC) همراه با سیستم عامل های نسل بعدی iOS، iPad OS، Mac OS، Watch OS و TV OS ارائه خواهد شد.

بر اساس طرح جدید، هدست‌های واقعیت مجازی / واقعیت مجازی اپل در اواخر سال 2022 معرفی می‌شوند و در سال 2023 به صورت تجاری در دسترس خواهند بود. همچنین انتظار می‌رود که اپل ممکن است روی ساخت برنامه‌های AR/VR و حتی فروشگاه اپلیکیشن ویژه برای هدفون تمرکز کند. برنامه هایی که می توانند در WWDC 2023 ارائه شوند.

هدفون AR / VR اپل

به گزارش بلومبرگ، می توان نتیجه گرفت که هدفون اپل این بار با تاخیر زیادی مواجه نخواهد شد و ممکن است تنها چند ماه بعد وارد بازار شود. با این حال، انتشار آن در سال 2022 هرگز به طور رسمی توسط اپل تایید نشد. با توجه به اینکه غول کوپرتینویی هنوز هیچ اطلاعات خاصی در مورد برنامه های خود برای واقعیت مجازی / هدست های توسعه یافته ارائه نکرده است، باید دید که این شرکت واقعاً در این زمینه جدید چه برنامه ای دارد و آیا می تواند تغییری ایجاد کند یا خیر.

  منبع موثق: خبر سومین بوکمارک واتس اپ کذب محض است!

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. انتظار می رود این هدست با دو پردازنده با قدرت محاسباتی مشابه مک عرضه شود و احتمالاً از دو یا سه نمایشگر با وضوح بالا پشتیبانی می کند. حتی پیش بینی می شود که اگر این گوشی با موفقیت وارد بازار شود، تا 10 سال آینده می تواند جایگزین آیفون شود!

با من

دیدگاهتان را بنویسید