نشست خبری سمینار سیستم سازی و تیم سازی برگزار شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سمینار سیستم سازی و تیم سازی در کسب و کار پنجشنبه 29 دی ماه 1393 در سالن بین المللی نور دانشگاه الزهرا تهران برگزار می شود.

این رویداد علاقه مندان به سئو، تولید محتوا و کسب و کار اینترنتی را گرد هم می آورد تا تجربیات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارند.

لازم به ذکر است نشست خبری این رویداد روز سه شنبه 28 دی ماه با حضور اصحاب رسانه در آکادمی dmroom برگزار شد.

نشست خبری سمینار سیستم سازی و تیم سازی برگزار شد

در این نشست خبری عماد چابک موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ اتاق DM گفت: سمینار دو هدف مهم داشت. ابتدا با کمک پنل های آموزشی از افراد فعال و متخصص در حوزه وب، تجربیات خود را برای ساخت سیستم ها و تیم ها انتقال دهید و سپس این معلمان را برای دیدار با ذینفعان گرد هم آورید.

در این سمینار با حضور فعالان اکوسیستم، تجربیات به دست آمده در سال های گذشته به دلیل بحران تاج و اجبار دورکاری برای کسب و کار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این چالش ها تجربیات مختلفی را برای مدیران کسب و کار به همراه داشته است که در این سمینار سعی می شود به چالش ها و راهکارهای حل مشکلات بپردازد. مطمئناً مدل درست تیم سازی و سیستم سازی می تواند به انعطاف پذیری کسب و کار برای مقابله با بحران ها منجر شود.

این سمینار با سخنرانی عماد چابک موسس آکادمی Dmroom کارشناس سئو و فروش اینترنتی آغاز خواهد شد. او سابقه اجرای بیش از 160 پروژه آموزش بازاریابی دیجیتال و سئو برای بیش از 1000 کارآموز را در کارنامه خود دارد. در این سمینار او در مورد تجربه خود در تیم سازی و ساخت سیستم صحبت خواهد کرد.

  مدیر توییتر آبی اخراج شد

نشست خبری سمینار سیستم سازی و تیم سازی برگزار شد

در این سمینار دو پنل آموزشی وجود دارد:

پنل اول تیم سازی در سئو با حضور محسن طاووسی، بابک بنیادی، عماد چابک و سهیل عباسی نام دارد که در مورد تیم سازی در سئو به تبادل نظر خواهند پرداخت.

در پنل دوم که با موضوع سیستم سازی کسب و کار ادامه خواهد داشت، رضا شیرازی، سعید حسینی، رضا حسینی راد و مهران منصوری فر به بحث و تبادل نظر در مورد نظام سازی کسب و کار می پردازند و تجربیات خود را در این زمینه ارائه می کنند. این سمینار با درج عکس خاطره و ارتباط بین شرکت کنندگان پایان خواهد یافت.

وقتی تجهیزات به درستی انجام شود، می توان گفت که کسب و کار شکل گرفته است و اکنون زمان ایجاد یک سیستم در کسب و کار است.

این رویداد توسط dmroom Academy، Tribune، Jacket، Reporting Ads، Parino، Ivo، Content Marketing و Rank Find حمایت می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد می توانید به https://dmroom.co مراجعه کنید.

با من

دیدگاهتان را بنویسید