سرویس اشتراکی اینستاگرام به صورت آزمایشی راه اندازی شده است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

در ژوئن 2020، یک سیستم اشتراک گذاری به فیس بوک اضافه شد تا به سازندگان محتوا کمک کند تا برای مخاطبان خود درآمد کسب کنند. اکنون این مدل کسب و کار وارد اینستاگرام شده و سرویس اشتراکی به صورت محدود در این شبکه اجتماعی راه اندازی شده است. با دی جی همراه باشید

اینستاگرام قصد دارد با راه اندازی یک سرویس اشتراکی، به سازندگان محتوا کمک کند تا روابط عمیق تری با فالوورهای خود ایجاد کنند و درآمد ماهانه خود را افزایش دهند. در واقع، به محض اینکه فالوورها مشترک شوند، به محتوای انحصاری مانند زنده، استوری و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

سرویس اشتراک گذاری اینستاگرام در حال حاضر تنها برای تعداد محدودی از حساب های کاربری در ایالات متحده در دسترس است، اما قول داده شده است که این ویژگی و سیستم تجاری به زودی گسترش یابد.

اینستاگرام

این ویژگی جدید به صاحبان اکانت اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا دکمه «اشتراک» را به حساب خود اضافه کنند و گزینه اشتراک ماهانه را انتخاب کنند. علاوه بر این، اینستاگرام تصمیم گرفته است تا سال 2023 برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا، هزینه ای از مشترکین محتوا دریافت نکند. بنابراین کلیه هزینه های اشتراک پرداخت شده توسط کاربران مستقیماً به حساب صاحب حساب واریز می شود.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

با من

  اولین تصاویر واقعی از کارت گرافیک های Intel Arch

دیدگاهتان را بنویسید