نسخه جهانی شیائومی 12 با 8 گیگابایت رم در بنچمارک Geekbench ظاهر شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

این احتمال وجود دارد که شیائومی 12 نسخه جهانی داشته باشد، همانطور که در نسل قبلی یعنی 11 می شاهد عرضه جهانی آن پس از عرضه اولیه آن در چین بودیم. اکنون شیائومی 12 به طور رسمی وارد بازار کشور خود چین شده است و انتظار می رود به زودی معرفی جهانی این گوشی انجام شود. با دی جی همراه باشید

اما قبل از اینکه شیائومی 12 در خارج از چین عرضه شود، ظاهرا شخصی موفق شد نمونه اولیه نسخه جهانی را تهیه کند و Geekbench را روی آن آزمایش کند. طبیعتا نسخه جهانی شیائومی 12 در پایگاه آنلاین این تست بنچمارک به این شکل ظاهر شد و برخی از مشخصات آن فاش شد که در ادامه به آن می پردازیم.

شیائومی 12 در Geekbench

طبق نتایج Geekbench، شیائومی 12 یونیورس همانند نسخه چینی خود دارای تراشه اسنپدراگون 8 نسل اول خواهد بود. البته نام پردازنده به صراحت در این لیست ذکر نشده است، اما می دانیم که مادربرد “taro” با جدیدترین و بهترین پردازنده کوالکام مرتبط است. گوشی مورد آزمایش دارای 8 گیگابایت رم است، اما هنوز مشخص نیست که آیا شیائومی 12 Universe دارای مدل 12 گیگابایتی مانند نسخه چینی خواهد بود یا خیر.

سیستم عامل نصب شده بر روی این نمونه اولیه اندروید 12 است، بنابراین تقریبا می توانید مطمئن باشید که نسخه جهانی گوشی با این سیستم عامل (احتمالا با رابط کاربری MIUI 13) عرضه خواهد شد. شیائومی 12 گلوبال با شماره مدل 2201123G معرفی شد و این عدد قبلا توسط منبع دیگری فاش شده است. از سوی دیگر، شیائومی 12 پرو دارای شماره مدل 2201122G در بازار جهانی خواهد بود و این بدان معناست که برخلاف می 11 پرو، این بار نسخه پروی پرچمدار شیائومی نیز وارد بازار جهانی خواهد شد.

با من

  تماس صوتی گروهی واتس اپ با ظاهری جدید و پشتیبانی برای 32 نفر به روز شد

دیدگاهتان را بنویسید