آیفون 15 پرو به دوربین پریسکوپ با بزرگنمایی 5 برابر مجهز خواهد شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

این که اپل قصد دارد آیفون 15 پرو را در سال 2023 با دوربین پریسکوپ عرضه کند، بیانیه جدیدی نیست. با این حال، آخرین داده های منتشر شده توسط تحلیلگر صنعت موبایل، جف پو نشان می دهد که غول کوپرتینویی در حال آزمایش نمونه های اولیه و قطعات لنزهای تله فوتو با بزرگنمایی 5 برابر است. انتظار می رود تصمیم نهایی در مورد اینکه چه کسی این لنزها را تولید می کند در ماه می 2022 گرفته شود. با دی جی همراه باشید.

پس از انجام مراحل تست و انتخاب قطعات مورد نظر، این دوربین باید در «مدل های رده بالای سری آیفون 2023» یعنی آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس قرار گیرد. گفته می شود سازنده احتمالی لنز Lante Optics است و انتظار می رود 100 میلیون دستگاه تنها برای اپل تولید کند.

آیفون

لنزهای پریسکوپ در دنیای گوشی های هوشمند چیز جدیدی نیستند و بسیاری از پرچمداران از آن استفاده می کنند. این فناوری به سازندگان اجازه می دهد تا دوربین های تله فوتو را به صورت افقی در داخل بدنه نصب کنند و برای استفاده در گوشی های باریک مدرن مناسب تر می شوند.

در حالی که گوشی‌های اندرویدی سال‌هاست که از این فناوری استفاده می‌کنند، اپل همیشه رویکرد محتاطانه‌تری را در پیش گرفته است و عادت دارد این ویژگی را قبل از اجرای آن به طور کامل آزمایش کند. در واقع، حتی قبل از اینکه منتظر دوربین پریسکوپ آیفون باشیم، باید ببینیم که آیا از فناوری ادغام پیکسلی در دوربین 48 مگاپیکسلی آیفون 2222 استفاده خواهد شد یا خیر.

با من

  تصاویری از Galaxy E 33 FiveG منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید