سامسونگ عرضه سری گلکسی اس 22 را در ماه آینده تایید کرده است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

همانطور که قبلا چندین بار گفته شده است، سامسونگ در حال برنامه ریزی یک رویداد ویژه برای رونمایی از گوشی های پرچمدار خود در ماه آینده است. اگرچه این شرکت هنوز تاریخ دقیق رویداد بعدی خود Unpacked را اعلام نکرده است، اما TM Roh، مدیر ارتباطات تلفن همراه سامسونگ، امروز یک پست وبلاگ جالبی منتشر کرد که در ادامه با جزئیات بیشتر به آن خواهیم پرداخت. با دی جی همراه باشید

Roh قول داده است که Unpack در ماه آینده شامل “مهمترین دستگاه سری S” سامسونگ خواهد شد. علاوه بر تایید این که رویداد Unpack ماه آینده برگزار می شود، در ماه فوریه، کلمه ای که او به کار می برد (Noteworthy به معنای قابل توجه) بسیار جالب است و به نظر می رسد ماهرانه به سری Note اشاره دارد.

او ادامه داد:

نسل بعدی گلکسی اس بزرگترین دستاوردهای سری گلکسی سامسونگ را در یک دستگاه گرد هم می آورد.

Galaxy S22 Ultra

به نظر می رسد آقای رو قصد دارد بگوید که سری نوت امسال دوباره ظاهر می شود، اما نه به شکل گوشی به نام گلکسی نوت! در واقع همانطور که قبلا ذکر شد، طراحی گلکسی اس 22 اولترا (گلکسی اس 22 اولترا) شباهت زیادی به جدیدترین مدل سری نوت یعنی گلکسی نوت 20 اولترا دارد و از یک قلم با کمترین سرعت تاخیر لمسی استفاده خواهد کرد.

پست وبلاگ Roh با این جمله به پایان می رسد:برای بهترین تجربه فوق العاده آماده شوید“. بر خلاف شایعات قبلی، پرچمدار برتر سامسونگ پسوند Ultra را به نام خود خواهد داشت و به گلکسی اس 22 نوت تغییر نام نخواهد داد.

  خرید ارزان و اینترنتی بیمه بدنه دنا با بیمه عیدی 500 هزار تومان .com

حال باید منتظر ماند و دید که بالاخره سامسونگ چه تصمیمی برای سری نوت گرفته است و آیا گلکسی اس 22 اولترا می تواند رضایت کاربرانی را که همچنان خواهان گوشی جدید سری نوت هستند را جلب کند یا خیر.

با من

دیدگاهتان را بنویسید