زوج هندی اولین عروسی خود را در متوارس برگزار می کنند!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اگر به موضوعات مرتبط با فناوری علاقه مند هستید، احتمالاً نام Metawares را شنیده اید. این اصطلاح اخیراً در سراسر جهان به یک کلمه رایج تبدیل شده است و شرکت هایی مانند متا (فیسبوک سابق) و مایکروسافت سعی دارند با توسعه محصولات و تجربیات جدید به آینده متاور کمک کنند. Metavars در واقع یک محیط مجازی است که کاربران می توانند از طریق آواتارهای شخصی و متحرک خود با یکدیگر تعامل داشته باشند.

در جدیدترین اخبار از این دنیای عجیب و نوظهور، چندی پیش یک زوج هندی تصمیم گرفتند مراسم عروسی خود را در فضایی شبیه به فیلم های هری پاتر در متوارس برگزار کنند!

اولین مراسم عروسی در متاورس!

دنیش کاستریان که به عنوان مشاور پروژه در دانشگاه صنعتی مدرس هند کار می کند، اخیراً در توییتر از ازدواج خود با متوارس خبر داده است. هم کاستریان و هم نامزدش از طرفداران قسم خورده هری پاتر هستند، بنابراین تصمیم گرفتند عروسی خود را در یک محیط هری پاتر برگزار کنند.

ایده برگزاری مراسم عروسی در فضای مجازی چیز جدیدی نیست و در سال 2020 که به دلیل افزایش شدید آمار مبتلایان به ویروس کرونا، مردم در خانه های خود حبس شدند، شاهد بودیم که افراد زیادی در فضای مجازی به مناسبت ها و مهمانی ها برپا می کردند. و رویدادهای مختلفی انجام داد. در همین راستا فرماندار ایالت نیویورک آمریکا حتی در اپلیکیشن Zoom نیز دستوری اجرایی مبنی بر اجازه ازدواج صادر کرد!

مراسم عروسی در متاوری

با این حال، عروسی که در متاور برگزار می شود باید متفاوت و تعاملی تر از یک تماس ویدیویی ساده و آزاردهنده در زوم باشد. در اینجا مهمانان می توانند در یک محیط مجازی (در این مورد قلعه هاگوارتز!) تعامل داشته باشند. گفتنی است این عروسی با همکاری استارتاپ TardiVerse Metaverse در بلوک Polygon چین برگزار می شود.

  ممنوعیت واردات آیفون برداشته شد

مراسم این زوج هندی در Metawara برای 6 فوریه برنامه ریزی شده است و مهمانان می توانند قبل از شرکت در مهمانی، آواتار خود را انتخاب کرده و لباس های خود را از لباس های هندی به غربی سفارشی کنند.

وقتی صحبت از هدایای عروسی به میان می آید، مهمانان می توانند هدایای خود را به صورت پرداخت دیجیتال و حتی ارز دیجیتال به زوج خوشبخت هدیه دهند. پذیرایی با انواع غذاها در فرهنگ هند بسیار رایج است، اما مطمئناً نمی توانید انتظار داشته باشید که بتوانید غذا را در متواری امتحان کنید! اگرچه غذاهای نمادین برای آواتارها در نظر گرفته شده است!

نظر شما در مورد اولین ازدواج تراجنسیتی در جهان چیست؟ آیا چنین ایده ای آنقدر جذاب است که تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود؟ نظرات خود را از طریق قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و البته منتظر داستان های جذاب دیگری از این دست باشید.

با من

دیدگاهتان را بنویسید