آپدیت جدید OnePlus 9 و 9 Pro با تغییرات زیادی منتشر شده است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

روز گذشته وان پلاس از انتشار یک به روز رسانی نرم افزاری جدید برای آخرین پرچمداران خود در خارج از چین یعنی OnePlus 9 و 9 Pro خبر داد. این نرم افزار جدید دارای برچسب C.44 در تمام بازارهای جهانی است و با یک وصله امنیتی از ژانویه 2022 عرضه می شود. علاوه بر این، این به روز رسانی احتمالا طولانی ترین تغییری است که تاکنون از OnePlus دیده ایم. ما تمام تغییرات ایجاد شده را در اینجا لیست نمی کنیم، اما رفع اشکالات و بهبودهای زیادی ذکر شده است.

OnePlus در پستی با اعلام انتشار این به روز رسانی می گوید: این نسخه جدید تعدادی از مشکلات شناخته شده را حل می کندبنابراین تمام مشکلات این نسخه برطرف نشده است، اما همچنان یک قدم در مسیر درست است. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که برخی از عناصر این تغییرات فقط برای مدل‌های موجود در منطقه اتحادیه اروپا اعمال می‌شود، اما آنها را مشخص نکرد.

OnePlus 9 و 9 Pro

به طور کلی، می‌توانید انتظار بهبود عمر باتری، فرآیند باز کردن قفل اثر انگشت نرم‌تر، انیمیشن شارژ بهتر، تأخیر اسکرول کمتر در ناحیه اعلان، اضافه کردن سه سطح قابل تنظیم برای حالت تاریک و به‌روزرسانی بیشتر را داشته باشید. یک مورد جدید به گوشی خود اضافه کنید. Work Life Balance اکنون برای همه کاربران در دسترس است و می تواند به طور خودکار صدا و نمایش اعلان ها را در مکان های مختلف تغییر دهد. همچنین بهبودهایی در دوربین، اتصال 5G، ویژگی Canvas AOD و برنامه گالری ایجاد شده است.

مثل همیشه، نسخه ارتقای OnePlus تدریجی خواهد بود و امروز به درصد کمی از دستگاه ها می رسد. اما، مگر اینکه مشکل خاصی وجود داشته باشد، در چند روز آینده شاهد یک نسخه گسترده تر خواهیم بود. پس اگر هنوز نوتیفیکیشن آپدیت را دریافت نکرده اید، نگران نباشید و در روزهای آینده به قسمت تنظیمات و آپدیت های گوشی خود مراجعه کنید.

با من

  Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید