مشکل عجیبی که صفحه نمایش آیفون 13 را صورتی می کند!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

چندی پیش مشکل عجیبی برای گوشی های سری آیفون 13 به وجود آمد و برخی از کاربران از صورتی شدن صفحه نمایش خبر دادند! این مشکل در هر دو نسخه معمولی آیفون 13 و آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس مشاهده می شود. برخی از کاربران مشکل صفحه نمایش صورتی آیفون 13 را در انجمن پشتیبانی اپل و برخی دیگر در انجمن های آنلاین معروف مانند Reddit گزارش می دهند. گفته می شود اپل این موضوع را پذیرفته و آن را یک خطای نرم افزاری می داند. با دی جی همراه باشید

شایان ذکر است که مشکل صفحه نمایش صورتی در سری آیفون 13 مشکل جدیدی نیست و پیش از این توسط وب سایت 9to5Mac گزارش شده بود. به گفته این وب سایت، یکی از کاربران آیفون 13 پرو در ماه اکتبر گذشته در انجمن پشتیبانی رسمی اپل این موضوع را مطرح کرد و مدعی شد که صفحه نمایش گوشی در عرض چند ثانیه صورتی رنگ شده و باعث از کار افتادن دستگاه شده است.

در آن زمان آیفون تعویض شد. اما شکایتی از انجمن پشتیبانی اپل توجه برخی دیگر از کاربران را به خود جلب کرده است و آنها نیز می گویند که با صفحه نمایش صورتی آیفون 13 مختلف مشکل دارند. اگرچه اکثر شکایات در مورد آیفون 13 رایج است، اما تعدادی از کاربران این مشکل را گزارش می کنند. آیفون 13 پرو و ​​حتی آیفون 13 پرو مکس.

صفحه نمایش صورتی در آیفون 13

اپل هنوز به شکایات مشتریان در انجمن پشتیبانی خود و Reddit پاسخ نداده است. با این حال، MyDrivers در گزارشی با استناد به پست Weibo اعلام کرد که یکی از اعضای تیم پشتیبانی اپل تایید کرده است که این شرکت از مشکل آگاه بوده و مشکلات نرم افزاری باعث رنگ صورتی در صفحه نمایش آیفون 13 شده است.

  بازی New Tales from the Borderlands معرفی شد

در این گزارش آمده است که این کارمند به کاربران توصیه کرده است که پس از تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات خود، آخرین آپدیت موجود را نصب کرده و تمامی اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی را آپدیت کنند تا از ناسازگاری های احتمالی برخی اپلیکیشن ها و سیستم عامل گوشی جلوگیری شود که منجر به رفع این مشکل شود. با این حال، اپل هنوز در مورد مشکل صفحه نمایش صورتی آیفون 13 و اقداماتی که می توان برای رفع آن انجام داد، اظهار نظری نکرده و باید منتظر اعلام رسمی این شرکت باشیم.

با من

دیدگاهتان را بنویسید