نوت پد 1400 دلاری پیکسل در راه است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

بر اساس گزارش های اخیر، ظاهرا گوشی تاشو گوگل Pixel Notepad نام خواهد داشت، بنابراین شایعات مربوط به نام Pixel Fold صحت ندارد. علاوه بر این، بر خلاف برخی گمانه زنی ها، گوگل از ایده تولید گوشی تاشو دست برنداشته و قصد دارد تا پایان سال 2022 آن را روانه بازار کند.

گوگل ظاهراً قصد دارد برای اولین گوشی تاشو خود برچسب قیمتی 1400 دلاری ارائه دهد که 400 دلار کمتر از Galaxy Z Fold 3 است. از نظر طراحی، Pixel NotePad بسیار شبیه Oppo Find N است و کوتاه تر و عریض تر خواهد بود. نسبت به گلکسی زد فولد 3.

نوت پد پیکسل

در مورد مشخصات سخت افزاری این گوشی نیز گفته می شود که گوگل از تراشه داخلی خود به نام Tensor که قبلا در سری پیکسل 6 استفاده می شد استفاده خواهد کرد اما دوربین های پیکسلی NotePad ضعیفتر از گوشی های پرچمدار طراحی شده اند. در واقع دوربین اصلی این گوشی مجهز به سنسور 12.2 مگاپیکسلی از نوع IMX363 خواهد بود که در پیکسل های سری 2 تا 5 استفاده شده است.بنابراین به نظر می رسد سنسور 50 مگاپیکسلی سامسونگ GN1 از پیکسل سری 6 به دلیل ضخامت زیاد از دست رفت.

همچنین یک سنسور فوق عریض 12 مگاپیکسلی IMX386 و دو سنسور 8 مگاپیکسلی IMX355 سلفی وجود خواهد داشت که احتمالاً یکی روی نمایشگر خارجی و دیگری روی نمایشگر داخلی است.

با من

  سامسونگ از افزایش 300 درصدی فروش گوشی های تاشو خبر داد!

دیدگاهتان را بنویسید