Dimension City 9000 جدیدترین پادشاه پردازنده های اندروید خواهد بود؟!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هر سه سازنده اصلی پردازنده های موبایل، مدیاتک، کوالکام و سامسونگ، قبلا از جدیدترین تراشه های پرچمدار خود رونمایی کرده اند. در حالی که نسل اول اسنپدراگون 8 با برخی از گوشی های پرچمدار جدید عرضه می شود، Dimension 9000 و Exynos 2200 هنوز آزمایش نشده اند. اما امروزه نتایج اولیه بنچمارک Geekbench 5 نشان می دهد که Dimension 9000 به وضوح بهتر از رقبای خود است و می توان آن را پادشاه جدید پردازنده های اندروید نامید. با دی جی همراه باشید

این کاشف که با نام Ice Universe شناخته می شود، اخیراً برخی از نتایج Geekbench 5 را در توییتر به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد Dimension 9000 بهتر از Snapdragon 8 Generation 1 و Exynos 2200 عملکرد بهتری نسبت به اجزای تک هسته ای و چند هسته ای دارند. بد نیست بدانید که قبلاً نتایج تقریباً مشابهی را در تست های ترکیبی AnTuTu و Geekbench 5 دیده ایم.

سایز 9000

البته باز هم یادآوری می کنیم که Exynos 2200 و Dimension 9000 هنوز به صورت رسمی عرضه نشده اند، بنابراین ممکن است عملکرد واقعی این دو پردازنده با آنچه که بنچمارک ها نشان می دهند متفاوت باشد. از سوی دیگر، نسل اول اسنپدراگون 8 در حال حاضر در گوشی های شیائومی 12 و 12 پرو استفاده می شود و نتایج فوق برای این تراشه واقعی تر است.

با من

  اولین تصاویر واقعی از کارت گرافیک های Intel Arch

دیدگاهتان را بنویسید