با تکنیک های مدرنی که از زمین آمده است آشنا شوید (برنده شوید، به دست آورید).

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هر موجود زنده روی زمین متعلق به یک سری از موجودات است. دانشمندان در مورد تعداد این سلسله ها اختلاف نظر دارند، اما بیشتر آنها شش سلسله را شناسایی کرده اند. سپس با دیجی رو همراه باشید تا این گروه را بررسی کرده و با ویژگی های اصلی هر کدام آشنا شوید.

باکتری آرکیا

باکتری های قطب شمال

آرکی باکتری ها باکتری هایی با غشای داخلی هستند و در دریچه های حرارتی عمیق اقیانوس ها، چشمه های آب گرم یلوستون و دریاهای آب شور یافت می شوند.

یوباکتری

یوباکتری

یوباکتری ها موجودات تک سلولی بدون هسته هستند. کل منطقه از باکتری تشکیل شده است. در واقع، بیشتر از هر موجود دیگری روی زمین، اشکال باکتری وجود دارد. برخی از این باکتری ها، مانند باکتری های موجود در ماست، برای ما مفید هستند، در حالی که برخی دیگر می توانند ما را بیمار کنند.

معترضان

پروتستان ها

پروتستان ها که به عنوان نخستی ها نیز شناخته می شوند، اغلب موجودات تک سلولی با هسته هستند. آنها معمولا در آب زندگی می کنند. برخی از معترضان می توانند حرکت کنند، در حالی که برخی دیگر همیشه در یک مکان می مانند. جلبک، پاراستامول و آمیب از جمله انواع پروتئین ها هستند.

قارچ (قارچ)

قارچ

قارچ ها معمولاً ارگانیسم های غیر فعالی هستند که برای حفظ بقای خود مواد مغذی را جذب می کنند. این دسته شامل موجوداتی مانند قارچ ها، کپک ها و مخمرها می شود.

گیاهان

گیاهان

گیاهان موجوداتی هستند که حاوی کلروفیل هستند. کلروفیل یک رنگدانه سبز رنگ است که برای فرآیند فتوسنتز مورد نیاز است و طی آن انرژی نور خورشید به غذا تبدیل می شود. دیواره سلولی گیاهان توسط ماده ای به نام سلولز تقویت می شود که به آنها اجازه می دهد در جای خود بمانند. گیاهان به دو دسته تقسیم می شوند: گیاهان گلدار و میوه دار و گیاهانی که گل و میوه نمی دهند. همه ما با دسته اول آشنا هستیم، اما دسته دوم شامل عناصری مانند علف ها، درختچه ها، سرخس ها، خزه ها و مخروطیان است.

  اعلام تاریخ انتشار حالت هاردکور بازی The Callisto Protocol

حیوانات

حیوانات

حیوانات پیچیده ترین موجودات روی زمین هستند. این موجودات چند سلولی هستند، از زنده ماندن تغذیه می کنند و مجهز به سیستم عصبی هستند. جانوران به مهره داران و بی مهرگان تقسیم می شوند و شامل انواع امواج از جمله پستانداران، دوزیستان، خزندگان، پرندگان و ماهی ها می شوند.

با من

دیدگاهتان را بنویسید