آپدیت تلگرام 8.5 منتشر شد. استیکرهای ویدیویی و واکنش های بهتر

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

تلگرام بار دیگر آپدیت جدیدی منتشر کرده است که شامل استیکرهای ویدیویی جدید، پاسخ بهتر به پیام ها به لطف انیمیشن ها و ایموجی های فشرده تر و جابجایی سریع تر از یک چت به چت دیگر است.

استیکرهای ویدیویی

استیکرهای موبایل تلگرام کیفیت و کارایی بی نظیری دارند در حالی که حجم هر کدام کمتر از 30 کیلوبایت است. اما ایجاد چنین استیکرهایی نیاز به تجربه زیاد و استفاده از نرم افزارهای تخصصی مانند Adobe Illustrator دارد.

استیکرهای ویدیویی

مدیران تلگرام در نسخه جدید قابلیت تبدیل ویدیوهای معمولی به استیکر را برای تشویق عموم مردم به ساخت استیکرهای متحرک در نظر گرفته اند. به این ترتیب، هر کسی می تواند به راحتی استیکرهای متحرک خود را با استفاده از برنامه های ویرایش ویدیو ایجاد کند. البته در حال حاضر تنها اپلیکیشن هایی قابل استفاده هستند که از فرمت WEBM و کانال های آلفا پشتیبانی می کنند و تلگرام قول داده است که در آپدیت های بعدی نیازی به پشتیبانی از کانال آلفا نداشته باشد.

پاسخ بهتر به پیام ها

قابلیت پاسخ سریع که در نسخه قبلی تلگرام معرفی شده بود اکنون به انیمیشن های فشرده تری اضافه شده است. برای اینکه بتوانید واکنش خود را به پیام با جلوه بیشتر ارسال کنید، کافی است روی یکی از ایموجی های متحرک ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید.

پاسخ بهتر به پیام ها

مانند ایموجی‌های تعاملی، واکنش‌ها همگام‌سازی و همگام‌سازی می‌شوند و مخاطبان شما هم‌زمان تأثیر آن را روی صفحه چت خود خواهند دید.

واکنش‌ها نه تنها برای بیان احساسات در مورد یک پیام استفاده می‌شوند، بلکه می‌توانند به عنوان پاسخی سریع به یک سؤال یا تأیید یک داستان نیز دیده شوند. دقیقاً به همین دلیل است که تلگرام در نسخه جدید خود وضعیت نمایش را به واکنش ها اضافه کرده و از این پس در صورت واکنش به پیام شما به شما اطلاع داده می شود.

  Sony Xperia 10 Brand 4 با بدنه کوچکتر و باتری بزرگتر ارائه شد

مرور آسان‌تر بین چت‌های اخیر

مرور آسان‌تر بین چت‌های اخیر

از این پس، با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت خود بر روی دکمه بازگشت در گوشه سمت چپ بالای برنامه، لیستی از چت های اخیر نمایش داده می شود و می توانید به سرعت بین چت ها جابه جا شوید. بنابراین وقتی روی لینکی کلیک می‌کنید، پیام فوروارد می‌شود و وارد چت‌های جدید می‌شوید و می‌خواهید به چت اول برگردید، به راحتی و با یک لمس می‌توانید این کار را انجام دهید.

برخی از اشکالات را رفع کرد

تلگرام در نسخه جدید خود برخی از باگ های شناخته شده را تصحیح کرده و کیفیت تماس های صوتی را نیز بهبود بخشیده است. قابلیت ترجمه به صفحه بررسی فوری (یا بایوس آیفون) اضافه شد، گزینه ارسال بی‌صدا از منوی اشتراک‌گذاری اضافه شد و چندین پیشرفت دیگر به برنامه اضافه شد.

انیمیشن های جدید

همچنین انیمیشن های جدیدی به نوار پایین آیفون اضافه شده است که می تواند جالب باشد.

با من

دیدگاهتان را بنویسید