تاریخ عرضه و نوع طراحی «Redmi K50 Gaming Edition» مشخص شده است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

Redmi، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت چینی شیائومی، امروز اعلام کرد که گوشی بازی Redmi K50 Gaming Edition را در تاریخ 16 فوریه (7 فوریه) همراه با رویدادی در چین معرفی خواهد کرد. این رویداد قرار است از ساعت 19:00 به وقت محلی (14:30 به وقت ایران) آغاز شود. با دی جی همراه باشید

این شرکت همچنین تعدادی پوستر را در Weibo به اشتراک گذاشت که یکی از آنها طراحی Redmi K50 Gaming Edition را نشان می دهد. همانطور که در این پوستر مشاهده می شود، گوشی هوشمند گیمینگ Redmi همچنان به کلیدهای فیزیکی ماشه و همچنین یک فلاش فلاش شکل در کنار لنز دوربین مجهز است. علاوه بر این، عبارت «Freezing» و «Speediest» در دو طرف ماژول دوربین نمایش داده می شود که ممکن است نشان دهنده قابلیت های جدید دوربین یا خود گوشی باشد.

Redmi Key 50 Gaming Edition

Redmi گوشی جدید را یک “پر سرسبد جالب” نامید (عبارتی که از چینی ترجمه شده است) اما جزئیاتی ارائه نکرد. این شرکت همچنین تایید نکرد که آیا مدل های دیگری از سری Redmi K50، یعنی مدل استاندارد، مدل Pro و مدل Pro Plus را در تاریخ 16 فوریه (7 فوریه) معرفی خواهد کرد یا خیر. با این حال، می توان انتظار داشت که بیش از یک گوشی هوشمند از این سری در رویداد پیش رو ارائه شود.

در حالی که تنها یک هفته تا رویداد ویژه ردمی باقی مانده است، می توانیم منتظر اطلاعات بیشتری در مورد نسخه بازی ردمی K50 و سایر مدل های احتمالی باشیم که در روزهای آینده معرفی خواهند شد. پس اگر به محصولات این شرکت علاقه مندید فراموش نکنید که در روزهای آینده در قسمت اخبار دیجی باشید.

با من


  تاریخ عرضه سری آنر 60 اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید