دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف CodeJam “شریف به عنوان یکی از معتبرترین مسابقات برنامه نویسی به صورت غیرحضوری از 21 تا 29 اسفند ماه 1400 برگزار می شود.

ظهور ویروس کرونا در سراسر جهان منجر به پیدایش شیوه جدیدی از زندگی برای مردم در کشورها و جوامع مختلف شده است. در این سبک زندگی نوظهور، حفظ فاصله اجتماعی و دوری از ازدحام یکی از ارکان اصلی حفظ سلامت جامعه است. علاوه بر موضوعاتی مانند آغاز تاج، مسافت، اهمیت زمان و امکانات گسترده و خاص فضای مجازی از جمله عوامل مهمی هستند که نیاز به بازنگری در سیاست‌های تصمیم‌گیری در مورد رویدادها و کسب‌وکارهای خاص دارند که ممکن است به آن نیاز باشد. قبل از این رویدادها در فضا باشید. مجازی توجه کمتری نشان می دهد.

دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین

میزبانی رویدادهای مجازی یکی از بهترین فرصت ها برای صاحبان مشاغل است تا از فناوری اطلاعات چندرسانه ای به روز و موثر خود برای ارائه محصولات و خدمات خود به طور نامحدود به مخاطبان خود استفاده کنند.

در این راستا دانشگاه صنعتی شریف در راستای حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد شغل از طریق مسابقات برنامه نویسی آنلاین و آفلاین با عنوان «شریف کدجم» توسط اطلاعات شریف و گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شریف. با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز فناوری اطلاعات پیشرفته و نوآوری های ارتباطی دانشگاه صنعتی شریف در اسفند ماه سال جاری.

شریف کدجم یک مسابقه برنامه نویسی است که تمامی مراحل آن به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود و تمامی علاقه مندان به برنامه نویسی می توانند بدون محدودیت در آن شرکت کنند.

  صرافی آنلاین کراکن به دور زدن تحریم های ایران متهم شده است

در این مسابقات محدودیتی برای استفاده از فناوری ها و زبان های نرم افزاری وجود ندارد و مخاطبان این رویداد همه کسانی هستند که فرصت برنامه نویسی دارند.

دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین

شریف قجام در سه مرحله برگزار می شود که در تمامی مراحل شرکت کنندگان تعدادی سوال چالشی دریافت می کنند و زمان محدودی برای پاسخگویی به این سوالات خواهند داشت و برخی با دریافت امتیاز بیشتر به مراحل بعدی می روند.

سوالات چالشی رویداد به گونه ای طراحی شده است که مدتی قبل از رویداد گروهی با حضور برخی سرمایه گذاران، شرکت های بزرگ، استارت آپ های موفق و افراد مشهور در حوزه ICT موضوعات اصلی مسابقه شکل گرفته و تدوین شود. همین گروه وظیفه قضاوت و ارزیابی شرکت کنندگان را بر عهده دارد.

همچنین لازم به ذکر است به منظور اطلاع از علاقمندان به شرکت در این مسابقات حدود یک ماه قبل از برگزاری، از افراد، شرکت های نوپا و تیم های فعال در این حوزه دعوت به عمل می آید تا در این رویداد ثبت نام کنند.

ثبت نام مسابقات از 15 بهمن ماه آغاز شده و تا 5 اسفند 93 ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان به شرکت در مسابقه برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با سایت رسمی رویداد و یا با دبیرخانه تماس حاصل نمایند.

سایت اینترنتی www.codejam.sharif.ir

تلفن تماس: 5-66028963-021

با من

دیدگاهتان را بنویسید