گلکسی E51 هر سال تنها دو به‌روزرسانی امنیتی دریافت می‌کند!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

پیش از آن، سامسونگ وعده داده بود که سه به‌روزرسانی اصلی اندروید و چهار سال به‌روزرسانی امنیتی را برای اکثر گوشی‌های خود از جمله سری گلکسی A ارائه کند. این به‌روزرسانی‌ها را در فواصل زمانی طولانی‌تر ارائه می‌کند. با دی جی همراه باشید

طبق وب سایت Samsung Updates، گلکسی A51 اکنون تنها دو به روز رسانی در سال دریافت می کند. این در حالی است که کمی بیش از دو سال از عمر این گوشی می گذرد و تاکنون تنها یکی از سه آپدیت بزرگ سیستم عامل اندروید را دریافت کرده است! و البته، گلکسی ای 51 یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ است و سایر محصولات می توانند بسیار بدتر باشند.

گلکسی E51

زمانی که بدانیم مدل پرفروش گلکسی A51 5G هر سه ماه یکبار به‌روزرسانی‌های امنیتی دریافت می‌کند و از این نظر دو برابر سامسونگ پشتیبانی می‌کند، وضعیت گیج‌کننده‌تر می‌شود.

به هر حال، امیدواریم سامسونگ به وعده خود مبنی بر انتشار آپدیت های اندروید 12 و اندروید 13 برای گلکسی ای 51 عمل کند و شاهد شکست این شرکت از قول خود نباشیم. البته فعلاً این یک وعده نیست، زیرا انتشار «x سال به روز رسانی امنیتی» لزوماً به معنای «x سال به روز رسانی امنیتی ماهانه» نیست. اما در هر صورت عدم شفافیت سامسونگ قابل انتقاد است.

با من


  تاریخ عرضه جهانی سری ۱۲ شیائومی اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید