شیائومی در حال آماده سازی نسخه 4G پوکو ام 4 پرو است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شیائومی در نوامبر گذشته Poco M4 Pro 5G را به بازارهای جهانی معرفی کرد و اکنون طبق آخرین گزارش ها و شواهد، نسخه کامل جو را آماده می کند. این نسخه می تواند برای کاربران کشورهایی که زیرساخت FiveG ندارند مفید باشد و می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند.

Poco M4 Pro 4G اخیرا در Geekbench با شماره مدل شیائومی 2201117PG ظاهر شد که نشان می دهد به تراشه Helio G96 و 6 گیگابایت رم مجهز شده است.

Poko M4 Pro برای Jay

Poko M4 Pro 4G احتمالاً از نظر ظاهری شباهت زیادی به Redmi Note 11S دارد، تنها با نام تجاری در پشت قاب و طرح رنگ. شایعات قبلی نیز شباهت های زیادی بین این دو گوشی را برجسته کرده بودند و تنها تفاوت آن اضافه شدن تراشه NFC به Poco M4 Pro 4G بود.

اگر شایعات صحت داشته باشند، نسخه کامل Puko M4 Pro بر خلاف نسخه Five G، به جای دوربین دوگانه، دارای یک ماژول چهارگانه در پشت بدنه خواهد بود و از نمایشگر OLED کوچکتر نیز استفاده خواهد کرد. از زمان عرضه این گوشی تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده است، اما با توجه به اینکه در نتایج تست بنچمارک به آن اشاره شده است، به نظر نمی رسد زمان زیادی تا عرضه رسمی و ورود آن به بازار باقی مانده باشد.


  نوکیا از بازار پیشرو گوشی کنار می رود!

دیدگاهتان را بنویسید