فناوری شارژ سریع 150 واتی به زودی در دسترس خواهد بود


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

فناوری شارژ سریع 120 واتی این روزها به گوشی های هوشمند بیشتری رسیده است و زمان آن رسیده است که سازندگان گوشی بار دیگر محدودیت سرعت را بالا ببرند. بنابراین، شرکت چینی Realme قصد دارد به زودی گوشی هوشمندی را معرفی کند که از فناوری شارژ سریع 150 واتی پشتیبانی می کند. با دی جی همراه باشید

شارژ سریع 150 واتی در راه است

یکی از خبرچینان مشهور در Digital Chat Station اخیراً در یک پست Weibo فاش کرد که Reilly به زودی یک تلفن هوشمند با شارژ سریع 150 واتی که از یک آداپتور 160 واتی Oppo (یک رله متعلق به Oppo) استفاده می کند، راه اندازی خواهد کرد. با این حال خود ریلمی هنوز هیچ ادعایی در این زمینه ندارد.

این امکان وجود دارد که فناوری شارژ سریع 150 واتی در کنگره جهانی موبایل بارسلون (2022 MWC) ارائه شود. این شرکت اخیرا رویداد خود را با شعار «بزرگتر از آنچه می بینید» در کنگره جهانی موبایل تایید کرده است و در دعوتنامه ای که ارسال کرده تصویری از کابل شارژ را مشاهده می کنید. شاید این تصویر اشاره ای به معرفی شارژ سریع 150 واتی باشد.

دعوت از رایلی

علاوه بر این، طبق گزارش ها، Reilmi یک گوشی هوشمند 80 واتی با شارژ سریع ارائه می کند، درست مانند چیزی که در OnePlus 10 Pro دیدیم. با این حال هنوز جزئیات این دو گوشی مشخص نیست و انتظار می رود در آینده نزدیک بیشتر در این مورد بدانیم.

فناوری شارژ سریع جدید فیلمی جدا از فناوری شارژ سریع 125 واتی UltraDart است که به تازگی در سال 2020 معرفی شده است. فناوری UltraDart ادعا می کند که می تواند شارژ باتری را تنها در 3 دقیقه از صفر به 33 درصد برساند! انتظار می رود رایلی گوشی با این فناوری روانه بازار کند اما تاریخ دقیق آن هنوز اعلام نشده است.

  اولین دستگاه های مجهز به وای فای 7 در سال 2023 وارد بازار خواهند شد

به یاد بیاورید که شیائومی اخیراً Xiaomi 11i HyperCharge و Xiaomi 11T Pro را با پشتیبانی از شارژ سریع 120 واتی معرفی کرده است و حتی «Red Magic 7» نیز به زودی با فناوری شارژ سریع 135 واتی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، شیائومی به فناوری شارژ 200 واتی دست یافته است، اگرچه این فناوری هنوز تجاری نشده است.


دیدگاهتان را بنویسید