اپل آپدیت iOS 15.3.1 را برای آیفون منتشر کرد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

دو هفته پس از انتشار iOS 15.3، اپل قبلا iOS 15.3.1 و iPadOS 15.3.1 را برای کاربران آیفون و آیپد منتشر کرده است. غول کوپرتینویی می‌گوید که به‌روزرسانی جدید شامل برخی اصلاحات امنیتی و همچنین رفع اشکال است که بر عملکرد نمایشگرهای بریل تأثیر می‌گذارد. با دی جی همراه باشید

منتشر شده در iOS 15.3.1 از اپل

اگر آیفون دارید، می توانید با مراجعه به صفحه تنظیمات، تب General و سپس Software Update گوشی خود را به iOS 15.3.1 آپدیت کنید. شماره ساخت این آپدیت 19D52 است و برای آن دسته از کاربرانی که از نسخه عمومی iOS 15.3 استفاده می کنند در دسترس است. بنابراین کسانی که iOS 15.4 بتا را روی گوشی خود نصب کرده اند، نمی توانند آن را دانلود کنند.

اپل در توضیح آپدیت جدید می گوید:

iOS 15.3.1 به‌روزرسانی‌های امنیتی مهمی را برای آیفون به ارمغان می‌آورد و مشکلاتی را که می‌تواند باعث از کار افتادن نمایشگرهای بریل شود، برطرف می‌کند.

به روز رسانی IOS 15.3.1

همچنین می توانید جزئیات به روز رسانی امنیتی را در زیر بخوانید:

وب کیت

ارائه شده برای: IPhone 6S و جدیدتر، iPad Pro (همه مدل‌ها)، iPad Air 2 و جدیدتر، iPad نسل 5 و جدیدتر، iPad mini 4 و جدیدتر و iPod Touch (نسل هفتم)

تأثیر: پردازش محتوای وب مخرب می تواند کد دستگاه ناخواسته را راه اندازی کند. اپل آگاه است که این مشکل به طور بالقوه می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد.

شرح: آسیب پذیری های پس از استفاده رایگان با بهبود مدیریت حافظه حذف شده است.

اپل علاوه بر iOS 15.3.1 به روز رسانی های زیر را نیز منتشر کرده است:

  • iPadOS 15.3.1
  • watchOS 8.4.2
  • macOS Monterey 12.2.1
  کشف حفره امنیتی در شبکه های فضاپیما با کمک ناسا

iOS 15.3 ماه گذشته با برخی اصلاحات عملکرد و امنیتی برای همه کاربران آیفون منتشر شد. یکی از قابل توجه ترین تغییرات این نسخه، آسیب پذیری سافاری بود که می توانست تاریخچه صفحات شناسه گوگل و اطلاعات کاربران را فاش کند. به‌روزرسانی امروز تجربه کاربر آیفون را با پیشرفت‌های بیشتر بهبود می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید