شبکه اجتماعی ترامپ – دی جی رو


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

به گزارش رویترز، شبکه اجتماعی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا روز دوشنبه راه اندازی می شود. این شبکه با نام Truth Social که در حال حاضر در مرحله آزمایشی است، قرار است از ۲۱ فوریه (۲ اسفند) از طریق اپ استور در دسترس عموم قرار گیرد. این تاریخ توسط مدیر ارشد رسانه های اجتماعی ترامپ در پاسخ به یک کاربر بتا اعلام شد. با دی جی همراه باشید

به گزارش رویترز، مدیرعامل این شرکت گفت: در حال حاضر عرضه این اپلیکیشن در اپ استور اپل برای دوشنبه 21 فوریه برنامه ریزی شده است. جالب است بدانید 21 فوریه روز رسمی ریاست جمهوری آمریکاست و احتمالا انتخاب این تاریخ با هدف و نیت قبلی بوده است. دونالد ترامپ نتایج انتخابات 2020 را نپذیرفت که منجر به برکناری وی از ریاست جمهوری شد. توییتر و فیسبوک نیز پس از حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا، حساب کاربری وی را از شبکه های خود حذف کردند.

نسخه آزمایشی Truth Social پاییز گذشته منتشر شد، اما بعداً به دلیل برخی مشکلات در دسترس نبود. اما قبل از اینکه وب‌سایت این شبکه در دسترس نباشد، کد منبع آن نشان می‌دهد که بر اساس یک نسخه عمدتاً اصلاح نشده نرم‌افزار متن‌باز Mastodon است. در ماه اکتبر، Software Freedom Conservancy، که برنامه های کاربردی منبع باز را رصد می کند، گروه رسانه و فناوری ترامپ یا TMTG را به نقض مجوزهای AGPLv3 و عدم اشتراک گذاری کد منبع پلت فرم متهم کرد. البته وب سایت Truth Social بعداً یک بخش ویژه حاوی فایل قطعه کد منبع اضافه کرد.

  Dimension City 9000 جدیدترین پادشاه پردازنده های اندروید خواهد بود؟!

به گزارش رویترز، Truth Social به طور کلی تفاوت چندانی با توییتر ندارد. تنها تفاوت در اینجا استفاده از کلمه “حقیقت” به جای “توئیت” است! همچنین سیستمی برای توزیع مجدد پست ها یا توئیت مجدد با نام دیگری وجود خواهد داشت. همچنین گفته می شود قوانین احراز هویت در حال آماده سازی برای شبکه است و در هفته های آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.

مردم می‌توانند از وب برای ارسال «حقایق» استفاده کنند، که معادل توییت‌ها است و امکان اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها در تاریخچه افراد برای گسترش دامنه دسترسی آنها وجود دارد. در پاسخ به سوالات کاربران بتا، مدیر عامل شرکت گفت که این شرکت در حال کار بر روی یک سیاست تایید است که در هفته های آینده منتشر خواهد شد. وی همچنین خاطرنشان کرد که TMTG همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی پیام رسانی مستقیم است که متعاقباً معرفی خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید