گوگل پیکسل 7 به تراشه تانسور جدید مجهز می شود


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

به نظر می رسد شایعات مربوط به نسل بعدی گوشی هوشمند گوگل آغاز شده است و اخیرا شاهد انتشار اولین جزئیات از سری جدید پیکسل 7 گوگل بودیم که ظاهراً توسط سامسونگ ساخته شده است. ما به بررسی این موارد ادامه خواهیم داد. با دی جی همراه باشید

چهار ماه از عرضه رسمی سری پیکسل 6 می گذرد و بازار شایعات برای نسل بعدی کم کم داغ می شود. بر اساس جزئیاتی که اخیراً از طریق کد بتا اندروید 13 کشف شده است، گوگل قصد دارد از تراشه جدیدی در سری جدید پیکسل 7 به نام GS201 Tensor با نام رمز «Cloudripper» استفاده کند.

گوگل پیکسل 6 پرو

علاوه بر این، تراشه جدید GS201 Tensor شامل یک مودم جدید و معرفی نشده سامسونگ با شماره مدل «g5300b» خواهد بود. در سری گوگل پیکسل 6 نیز شماره مدل “g5123b” برای مودم این گوشی ها ذکر شده است و بعدا مشخص شد که اگزینوس 5123 بوده است.بنابراین می توان انتظار داشت که مودم سری پیکسل 6 از اگزینوس باشد. نوع 5300

با این حال، کلودریپر تنها نام رمز موجود در کد اندروید 3 نیست و دارای دو رمز مرتبط با مودم Exetus 5300، چیتا و مودم پلنگ است که 9to5Google معتقد است ممکن است برای مدل‌های بعدی گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو اعمال شود.

نکته دیگری که جالب به نظر می رسد این است که این بار گوگل به دنبال ماهی های عجیب و حیات دریایی است و به سراغ گربه ها رفته تا اسم رمز محصولات جدیدشان را انتخاب کند! (یوزپلنگ به معنای یوزپلنگ و پلنگ به معنای پلنگ است).

  تبلت نوکیا T20 معرفی شد ؛ صفحه نمایش بزرگ و باتری غول پیکر!


دیدگاهتان را بنویسید