Rilemi سریعترین شارژ جهان را در 30 مارس ارائه می کند!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

دقیقا یک هفته تا یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت موبایل، کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2022) فاصله دارد. این نمایشگاه که از 28 فوریه (9 مارس) آغاز به کار می کند، محلی برای ارائه آخرین فناوری های دنیای گوشی های هوشمند و صنایع وابسته خواهد بود. تاکنون شرکت های زیادی حضور خود را در این رویداد تایید کرده اند و یکی از آن شرکت هایی که باید سر و صدای زیادی به پا کند Realme است.

در اولین روز از MWC 2022، رایلی قصد دارد یک کنفرانس مطبوعاتی برای ارائه جهانی جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار خود Realme GT2 Pro برگزار کند. البته این تنها محصول سینمایی این رویداد نخواهد بود و این برند چینی امروز فاش کرد که فناوری جدیدی برای شارژ نمایش ارائه خواهد کرد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، رایلی برنامه خود را برای رونمایی از “سریعترین فناوری شارژ گوشی هوشمند جهان” در 28 فوریه فاش کرد. این شرکت چینی فناوری جدید خود را در بیانیه ای توسعه نداد، اما تاکید کرد که استراتژی جدید آن 70 درصد از منابع تحقیق و توسعه خود را در فناوری های نوآوری و شارژ سرمایه گذاری می کند.

رایلی تایید کرد که فناوری شارژ جدید این شرکت سریعتر از فناوری 125 واتی قبلی خواهد بود. با این حال سرعت شارژ دقیق در این فناوری جدید مشخص نشده است و برای اطلاع از این موضوع باید یک هفته دیگر منتظر بمانیم.

فناوری شارژ سریع رایلی

طبق آخرین شایعات، ریلمی فناوری شارژ سریع 150 واتی را معرفی خواهد کرد و به گفته منبع معروف Digital Chat Station، این فناوری نسخه ای از همان فناوری شارژ سریع 160 واتی Oppo است که هنوز معرفی نشده است. بنابراین، اگرچه 10 وات کندتر است، اما از همان شارژر استفاده می کند.

  هواوی محصولات جدیدی را معرفی کرد ساعت هوشمند، تبلت، کامپیوتر و هدست واقعیت مجازی

در صورت صحت این شایعات، سوال اینجاست که بر چه اساسی رایلی فناوری شارژ 150 واتی را «سریعترین فناوری شارژ در جهان» می نامد؟ زیرا سال گذشته، شیائومی فناوری شارژ 200 واتی را معرفی کرد که می تواند باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را تنها در 8 دقیقه شارژ کند. البته این فناوری هنوز به مرحله نهایی نرسیده و وارد بازار نشده است.

همچنین این امکان وجود دارد که فناوری قرقره جدید، اگرچه قدرت کمتری دارد، اما زمان بارگذاری سایر فناوری‌ها را کوتاه کرده و در نتیجه سریع‌ترین آنها در نظر گرفته شود. و در این صورت فناوری Oppo که 10 وات توان بیشتری دارد می تواند سریعتر باشد. اما برای یافتن پاسخ این سوالات باید تا کنگره جهانی موبایل که یک هفته دیگر برگزار می شود، صبر کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید