سونی بالاخره از طراحی هدفون پلی استیشن وی آر ۲ رونمایی کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سونی سرانجام از طراحی نسل بعدی هدفون واقعیت مجازی خود با نام پلی استیشن وی آر ۲ رونمایی کرد. این گوشی اولین بار در اوایل سال 2021 معرفی شد و پس از آن شاهد نمایش کنترلرها و سپس تایید نام رسمی آن بودیم.

سونی در هدفون جدید خود از همان سبک طراحی سفید و مشکی پلی استیشن 5 استفاده کرده و سعی کرده آن را به خوبی با کنسول نسل نهم خود ترکیب کند. همچنین در این نسخه شاهد بهبودها و بهبودهایی مانند اضافه شدن دکمه تنظیم لنز، طراحی جدید دریچه هوا و کاهش اندک وزن دستگاه هستیم. علاوه بر این، مانند پلی استیشن 5 و کنترلر DualSense، آیکون های PlayStation Tiny به عنوان یک بافت معمولی روی بدنه و جلو و پشت هدفون حک شده است.

پلی استیشن وی آر 2

بیش از پنج سال از عرضه نسخه اصلی PSVR (PlayStation VR) می گذرد و این دستگاه قطعا به ارتقای سخت افزاری نیاز دارد. اگرچه نسخه فعلی روی پلی استیشن 5 نیز قابل استفاده است، اما نیاز به مبدل خاصی دارد و تجربه ای که ارائه می دهد متعلق به نسل قبل است. بنابراین سونی نیاز مبرمی به نسل جدید هدفون دارد و منتظر عرضه پلی استیشن وی آر 2 برای اجرای حرکت بعدی خود مانند انتشار رایگان بازی های واقعیت مجازی برای اعضای پلی استیشن پلاس است.

پلی استیشن وی آر 2

هدفون جدید PlayStation VR 2 از سیستم بازخورد لمسی به نام Heptic Feedback، قابلیت ردیابی چشم، 4K HDR، نرخ فریم 120/120 هرتز و میدان دید 110 درجه پشتیبانی می‌کند و با یک کابل USB عرضه می‌شود. C را به PS5 وصل کنید.

  حقایق جالب در مورد هالووین که تعداد کمی از مردم می دانند

اگرچه سونی امروز به بسیاری از سوالات در مورد PlayStation VR 2 پاسخ داده است، اما هنوز صحبت های زیادی در مورد این نسل جدید هدفون وجود دارد. مانند قیمت و تاریخ عرضه، البته انتظار می رود این اطلاعات به زودی در اختیار رسانه ها و مردم قرار گیرد.


دیدگاهتان را بنویسید