اپل قیمت پایه آیفون SE 2022 را کاهش داد!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اپل دو سال پیش از نسل دوم آیفون مقرون به صرفه خود با نام iPhone SE رونمایی کرد و اکنون شایعه شده است که این شرکت قصد دارد در تاریخ 8 مارس سال جاری (17 مارس) آن را با iPad Air معرفی کند. با دی جی همراه باشید

اگرچه اپل هنوز تاریخ برگزاری رویداد جدید خود را تایید نکرده است و در نتیجه هیچ جزئیات رسمی در مورد آیفون SE جدید وجود ندارد، اما تحلیلگر مشهور جان دانوان می گوید که قیمت آیفون SE 2022 از 300 دلار یعنی 99 دلار آغاز خواهد شد. کمتر از قیمت این در قلب آیفون SE 2020 قرار دارد. با این حال، یکی دیگر از تحلیلگران صنعت موبایل، دنیل آیوز، معتقد است که اپل همچنان به قیمت پایه 399 دلار پایبند خواهد بود.

قیمت آیفون SE 2022

آیفون SE جدید که شایعه شده است آیفون SE پلاس 5 (iPhone SE + 5G) نامیده می شود، انتظار می رود از نسل بعدی شبکه های FiveG، دوربین بهبود یافته و البته تراشه A15 Bionic اپل که سال گذشته عرضه شد، پشتیبانی کند. آیفون 13 معرفی شد، استفاده شد.

در حالی که iPhone SE Plus FiveG نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت هایی خواهد داشت، گفته می شود که تغییرات عمده ای در طراحی آن ایجاد نخواهد شد و همچنان از همان سبک طراحی قدیمی آیفون 8 از سال 2017 استفاده می کند.


  اینتل جزئیات بیشتری از کارت‌های گرافیک دسکتاپ A750 و A770 خود را فاش کرده است

دیدگاهتان را بنویسید