شارژر 150 واتی “Ultradart” معرفی شد; باتری 50% فقط در 5 دقیقه!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سرانجام پس از چندین گزارش، رایلی اولین نسخه از فناوری شارژ سریع جدید خود را معرفی کرد. این فناوری جدید که UltraDart نام دارد، 150 وات قدرت دارد و در کنگره جهانی موبایل در بارسلون (MWC 2022) ارائه شد. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات فناوری بارگذاری فیلم را بررسی کنیم.

شارژ UltraDart 150 وات

به گفته رایلی، فناوری شارژ 150 واتی این شرکت در چهار سال گذشته در حال توسعه بوده است. این فناوری مشابه فناوری شارژ 200 واتی شیائومی است که سال گذشته معرفی شد و به طور خاص برای پشتیبانی از توان 100 تا 200 وات طراحی شده است.

به گفته ریلمی، معماری شارژر Ultradart از سه پیشرفت کلیدی تکنولوژیک توسعه یافته توسط غول چینی استفاده می کند. این شارژر از چندین پمپ شارژ برای افزایش جریان به دستگاه مقصد استفاده می کند. این بدان معناست که شارژر جدید می تواند دستگاه را بسیار سریعتر از فناوری های شارژ فعلی شارژ کند. رایلی می گوید گوشی های آینده این شرکت با پشتیبانی از فناوری شارژ 150 واتی عرضه می شوند و تنها در 5 دقیقه از 0 تا 50 درصد شارژ می شوند!

شارژر اولترادارت 150 وات

برای مقابله با مشکلات گرما و گلوگاه های گوشی های هوشمند، رایلی یک الگوریتم مدیریت حرارت جدید به نام مدیریت حرارت فوق العاده برای کنترل افزایش دما ایجاد کرده است. به گفته این شرکت چینی، این سیستم خنک کننده جدید می تواند دما را زیر 43 درجه سانتیگراد نگه دارد. در نهایت، سیستم شارژ Ultradart از جدیدترین باتری های لیتیومی پشتیبانی می کند که ظرفیت شارژ بالاتری در گوشی های هوشمند دارند.

  آیا موتورولا موجی از دوربین های 200 مگاپیکسلی راه اندازی خواهد کرد؟

Realme GT Neo 3 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از فناوری شارژ سریع 150 واتی پشتیبانی می کند. بنابراین با توجه به عدم وجود شارژر شیائومی می توان این گوشی را سریع ترین مدل در زمینه شارژ دانست. اگرچه تاریخ دقیق عرضه GT Neo 3 اعلام نشده است، اما ریلمی قول داده است که اطلاعات بیشتری را در روزهای آینده به اشتراک بگذارد.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید