تاریخ رویداد جدید اپل با شعار “عملکرد برتر” مشخص شد.


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

دیروز اپل اعلام کرد که رویدادی را در روز سه شنبه 8 مارس در ساعت 10:00 PST (منطقه زمانی) برگزار خواهد کرد. ساعت 21:30 به وقت تهران. اما با توجه به شرایط کنونی جامعه جهانی به دلیل بیماری کووید 19، این رویداد قبلا ضبط شده و در سایت اپل و یوتیوب پخش خواهد شد و علاقه مندان می توانند این رویداد را به صورت آنلاین تماشا کنند.

در رویداد 8 مارس، Peek Performance، انتظار می‌رود اپل از آیفون SE جدید، آیفون SE 2022 رونمایی کند. گفته می‌شود که مدل جدید طراحی مشابه نسل قبلی دارد، اما با پردازنده سریع‌تر، دوربین‌های بهبودیافته و فناوری 5G. .

آیفون SE 2020
آیفون SE 2020

انتظار می رود آیپد ایر در این مراسم رونمایی و به روز شود. مدل نسل فعلی در سال 2020 معرفی شد و مدل جدید احتمالا پردازنده سریعتر و 5G خواهد داشت. همچنین شایعه شده است که این مدل با iOS 15.4 عرضه خواهد شد که به شما امکان می دهد قفل دستگاه را با ماسک صورت باز کنید.

اگرچه برخی شایعات حاکی از آن است که مدل های جدید مک با پردازنده جدید این شرکت در مراسم آتی اپل رونمایی خواهند شد، اما اطلاعات کافی برای تایید این خبر وجود ندارد.

اگر گفته می شود که مدل های مختلف مک مانند مک بوک پرو به تراشه جدید اپل مجهز شده اند، این مطابق با اعلام قبلی این شرکت مبنی بر تجهیز تمام رایانه های خود تا پایان سال 2022 خواهد بود. این شایعات و اخبار، باید منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق می افتد یا خیر.

آقای بلیط


  "Redmi K50 Gaming" ارائه شد. گوشی گیمینگ زیبا و مقرون به صرفه

دیدگاهتان را بنویسید