گوشی اندرویدی پرچمدار اچ تی سی در راه است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

زمانی بود که HTC یک برند شناخته شده در دنیای گوشی های هوشمند بود. اما پس از اینکه این شرکت در سال 2018 بخش عمده ای از تجارت گوشی های هوشمند خود را به گوگل فروخت، تمرکز خود را به فناوری واقعیت مجازی یا واقعیت مجازی معطوف کرد و HTC از آن زمان تاکنون تنها تعداد انگشت شماری گوشی اندرویدی ارزان قیمت داشته است. این طبقه متوسط ​​را در بازارهای محدود جهانی ارائه می دهد.

اما گزارش ها می گویند که این روند به زودی تغییر خواهد کرد. شایعه شده است که اچ تی سی در ماه آوریل از یک گوشی پرچمدار اندرویدی رونمایی خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، اچ تی سی یک گوشی هوشمند پرچمدار اندرویدی جدید با ویژگی های پیشرفته VR برای متاوری معرفی کرده است. این پرچمدار پس از HTC U12 + در سال 2018 اولین در نوع خود خواهد بود.

در نمایشگاه MWC 2022، چارلز هوانگ، مدیر اجرایی اچ تی سی برای منطقه آسیا و اقیانوسیه، گفت که این شرکت در ماه آوریل یک گوشی هوشمند رده بالا را عرضه خواهد کرد. اگرچه هوانگ تاریخ دقیقی را برای عرضه اعلام نکرد، اما اضافه کرد که این گوشی هوشمند دارای ویژگی‌های VR ویژه‌ای است که برای عملکردهای “metaverse” مفید خواهد بود.

لازم به ذکر است که اچ تی سی به جز تایید قابلیت های VR، هیچ اطلاعاتی در مورد گوشی هوشمند آینده خود اعلام نکرده است. بنابراین، هیچ ایده ای در مورد پردازنده، حافظه یا سایر مشخصات وجود ندارد. علاوه بر این، ما هنوز نمی دانیم که آیا این گوشی پرچمدار مختص مناطق خاصی است یا در دسترس عموم در سراسر جهان خواهد بود. با این حال، جزئیات مربوط به تاریخ عرضه گوشی آینده HTC و اطلاعات بیشتر احتمالا در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

  نوکیا جی 11 با نمایشگر 90 هرتزی و دوربین دوگانه معرفی شد

ورود یک گوشی هوشمند رده بالا می تواند به این معنی باشد که این شرکت در حال آماده شدن برای بازگشت به بازار گوشی های هوشمند است که تحت سلطه اپل، سامسونگ و برندهای مختلف چینی است. باید دید نتیجه تلاش های HTC در بازار چه خواهد بود.

آقای بلیط


منبع

beebom.com .gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید