تاریخ عرضه کارت گرافیک RTX 3090 Ti مشخص شده است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

مدت هاست که شایعه عرضه RTX 3090 Ti در بازار وجود دارد و حتی چندین بار به تاریخ عرضه احتمالی آن اشاره شده است. این اتفاق البته تاکنون رخ نداده است و انویدیا همچنان منتظر گیمرهای حرفه ای زیادی است. این کارت گرافیک پرچمدار باید به تراشه گرافیکی کامل GA102 با حافظه بسیار سریع 24 گیگابایتی (21 گیگابیت بر ثانیه GDDR6X) مجهز باشد و طبق آخرین گزارش ها سرانجام در 29 مارس (9 فروردین) عرضه خواهد شد. با دی جی همراه باشید


بیشتر بخوانید:


در گزارشی جدید مشکلات حافظه به عنوان دلیل کندی عرضه RTX 3090 Ti ذکر شده است. در میان بسیاری از دلایل احتمالی دیگر، مانند مشکلات سخت افزاری و BIOS، گفته می شود که Nvidia در برخی موارد خاص دارای مشکلات پایداری حافظه است. بدیهی است که فرض بر این است که این مشکل نیاز به جایگزینی کامل حافظه دارد.

RTX 3090

علاوه بر این، گزارش اخیر ادعا می کند که انویدیا از برنامه های خود برای عرضه کارت گرافیک RTX 3070 Ti با ظرفیت 16 گیگابایت منقضی شده صرف نظر کرده است. انتظار می رفت که این مدل با پردازنده گرافیکی Arc A780 اینتل رقابت کند که طبق گزارش ها دارای 16 گیگابایت حافظه خواهد بود.

این اولین بار از زمان معرفی RTX 3090 Ti در نمایشگاه CES 2022 در ژانویه است که این کارت قدرتمند عرضه شد. اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست و تا زمانی که Nvidia رسما تاریخ انتشار را تایید نکند، شایعات باقی خواهند ماند.

آقای بلیط


  گلکسی M23 و Galaxy M33 ویژه پیشرفت یا پسرفت؟!

دیدگاهتان را بنویسید