Google Pixel 6a با پردازنده تانسور و 6 گیگابایت رم در حال حرکت است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

گوگل ماه آینده پیکسل 6a را معرفی خواهد کرد. اما قبل از اینکه گوگل بخواهد این کار را انجام دهد، منابع خبری بسیاری از مشخصات و ویژگی های این گوشی را در ماه های اخیر فاش کردند! البته این موضوع برای غول جستجوی اینترنتی جهانی تازگی ندارد.

انتظار می رود پیکسل 6a شبیه به پیکسل 6 و 6 پرو باشد، اما با مشخصات کمتر و ابعاد کوچکتر. این گوشی اخیرا در لیست نتایج Geekbench قرار گرفته است که نشان می دهد به تراشه داخلی گوگل یعنی Tensor مجهز شده و از 6 گیگابایت رم استفاده می کند. این در حالی است که انتظار می رود سیستم عامل اندروید 12 به صورت پیش فرض با پیکسل 6a نصب شود. نتیجه این گوشی در قسمت تک هسته ای 1050 و در چند هسته ای 2833 است که با امتیازات دو گوشی دیگر از سری پیکسل 6 سازگاری کامل دارد.

گوگل پیکسل 6a

شایعه شده است که پیکسل 6a به صفحه نمایش اولد 6.2 اینچی مجهز شده و اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش خود خواهد داشت. گفته می شود این گوشی همان طراحی کلی سری پیکسل 6 را حفظ کرده است، اما در ابعاد جمع و جورتر با ابعاد 152.2 در 71.8 در 8.7 میلی متر تولید خواهد شد. گزارش شده است که این دوربین شامل یک سنسور اصلی 12.2 مگاپیکسلی از سونی (IMX363) و یک دوربین 12 مگاپیکسلی دیگر از سونی (IMX355) از نوع فوق عریض خواهد بود.

آقای بلیط


  فهرست THQ Nordic در Gamescom 2022 در حال اجرا است

دیدگاهتان را بنویسید