گلکسی واچ 5 به سنسور دما مجهز خواهد شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

گلکسی واچ 4 محصول بسیار موفقی است و به نظر می رسد سامسونگ به تدریج در حال کاهش فاصله خود با سری اپل واچ است. ساعت جدید سامسونگ با بسیاری از سنسورها و ویژگی های جدید و البته نسخه سفارشی شده سیستم عامل Google Wear عرضه می شود که تجربه کاربری را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. حال به نظر می رسد که این شرکت کره ای در حال کار بر روی نسخه جدید گلکسی واچ است که احتمالا گلکسی واچ 5 نامیده می شود و به سنسورهای بیشتری مجهز می شود. با دی جی همراه باشید

طبق گزارش جدیدی که در مجله کره ای ETNews منتشر شده است، گلکسی واچ 5 نیز قادر به تشخیص دما خواهد بود. این ویژگی به کاربران ساعت هوشمند سامسونگ اجازه می دهد تا دمای بدن خود را بدون نیاز به ابزار خاصی تحت کنترل دائمی نگه دارند. از آنجایی که تب و تب به عنوان نشانه اکثر بیماری ها از جمله کووید-19 شناخته شده است، چنین ویژگی می تواند بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهد.

گلکسی واچ 4

همانطور که در این گزارش اشاره شد، اندازه گیری دمای دقیق بدن از روی مچ دست بسیار دشوار است. با این حال، سامسونگ توانسته بر این مانع غلبه کند و گلکسی واچ 5 را طوری طراحی کند که دمای بدن را تا حد امکان دقیق اندازه گیری کند. ادعا می شود که نسل بعدی گلکسی بادز دارای سنسور دماسنج نیز می باشد و همراه با گلکسی واچ 5 می تواند به اندازه گیری بهتر دمای بدن کمک کند.

  کد منبع مایکروسافت کورتانا و بینگ به سرقت رفت!

در نهایت، نسخه کره ای در گزارش خود اشاره می کند که سامسونگ قصد دارد ساعت هوشمند جدید خود را در آگوست 2022 عرضه کند. این مطابق با برنامه زمان بندی عرضه سری گلکسی واچ 4 است و به نظر می رسد سامسونگ بتواند عملکرد ساعت هوشمند را به طور کامل گسترش دهد. سنسور روی دماسنج تا زمان معرفی گلکسی واچ 5.

نظر شما در مورد اندازه گیری دمای بدن با ساعت هوشمند چیست؟ آیا چنین ویژگی می تواند به یکی از ویژگی های ضروری این محصولات تبدیل شود؟ نظرات خود را از طریق قسمت نظرات با ما و سایر خوانندگان دی جی به اشتراک بگذارید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید