ایالات متحده و نیوزیلند فرانسه

خرید فرودگاه هوآگیما

کشور بزرگ این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از زندگی است.

جشن بزرگ دیجیلند با هدف افتتاح 9 شعبه حضوری و 1 شعبه آنلاین این مجموعه به طور همزمان، با حضور مدیران، اصحاب رسانه، سوپر استار سینمای ایران محمدرضا گلزار شهریار، فوتبال ایران علی دایی و افتخار فوتسال ایران وحید شمسایی در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار می شود. شد.

من نمی دانم با شما چه کنم. من یکی از اعضای وزارت آموزش و علوم و وزارت امور خارجه جمهوری هند هستم.

،،،،،،،،،،،،،،،،،

مهدی رسایی بنیانگذار دیجی لند در ادامه این مراسم و پس از شکل گیری پونگی این برند برمورد تاریچچه و برنامه های تی این مجموعه چنین گفت.

“در سال گذشته فعالیت ما در مجموعه دیجی سرویس با همکاری شرکت بیمه ایران آغاز شد و به این ترتیب وارد مرحله شد و به اوج خود رسید و در کنار دوستانمان در بیمه ایران و پرسنل حرفها، گارانتی بی اما و اگر دیجی سرویس را ارائه کرد. انجام میدهم. “

،،،،،،،،،،،،،،،،،

وی در ادامه افزودن نقاط عطف فعالیت های این برند در سال گذشته، همکاری با سوپر استار سینمای ایران محمدرضا گلزار بوده است، که به کمپین های بسیار جذابی تبدیل شده است. من به دانشگاه جمهوری هند رفتم و به خانه ارباب لردها رسیدم.

ایالات متحده آمریکا:

«به همین دلیل است. امری مسلم است و به قدرت رب و بسم رب اللّه و خدای رب و خدای رب است.

مهدی رسایی صحبت های خود در دادآتی کشور بزرگ به خاطر آن:

“من مدت زیادی است که اینجا هستم. ما از انجام این کار نمی ترسیم، اما نمی توانیم کاری انجام دهیم.»

وی همچنین می خواهد که دیجیلند را در خرید و ارسال کالاها سهولت ایجاد کند، به طوری که مشتریان در زمان اسرع و زمانی در حدود 1 ساعت، کالای خود را خریداری کنند.

  5 ویدئوی صنعتی برتر با رویکرد سینمایی ساخته شده است

در ادامه این مراسم، آقایان یوسف صیادی و یوسف تیموری به روی صحنه آمدند و پس از آن محمدرضا گلزار بر صحنه روی صحنه حاضر شد و با شمارش معکوس در ساعت 20 و 20 دقیقه و 20 ثانیه، 9 + 1 فروشگاه دیجیلند به صورت رسمی افتتاح شد. . پس از آن، از آقایان محمدرضا گلزار، علی دایی و وحید شمسایی تقدیر به عمل آمد و در ادامه، خواننده محبوب کشورمان آقای علی زند وکیلی روی صحنه رفت و با صدای گرم خود، چند قطعه زیبا را به صورت زنده اجرا کرد.

در انتهای این جشن نیز طی یک قرعهکشی که توسط مدیران دیجیلند انجام شد، به سه نفر از مهمانان حاضر در این مراسم به رسم تقدیر و تشکر سه اعتبار ده، بیست و سی میلیون تومانی خرید معتبر از وب سایت دیجیلند اهدا شد.

عصر بخیر

دیدگاهتان را بنویسید