سامسونگ رونمایی از رویداد جدید خود را در 17 مارس تایید کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

مدتی است که شایعاتی مبنی بر معرفی نسل جدید گوشی های سری گلکسی A سامسونگ به گوش می رسد و بسیاری از منابع خبری می گویند که این شرکت کره ای به زودی رویداد ویژه ای را به همین منظور برگزار خواهد کرد. حال این خبر به صورت رسمی توسط سامسونگ تایید شده و این شرکت اعلام کرده است که رویداد جدید خود را از جمعه این هفته، 17 مارس (26 مارس) ساعت 14:00 به وقت جهانی (17:30 به وقت ایران) آغاز خواهد کرد. همچنین قرار است این رویداد به صورت زنده از یوتیوب و وب سایت رسمی سامسونگ پخش شود.

انتظار می رود که سامسونگ در مراسم پیش رو از گلکسی ای 73 و گلکسی ای 53 رونمایی کند که شایعات زیادی در مورد آن شنیده می شود. این گوشی ها یکی از قدرتمندترین واسطه های سامسونگ هستند و طرفداران زیادی دارند. همانطور که گفته شد طراحی هر دو گوشی نسبت به نسل قبل تا حدودی تغییر کرده و البته به دلیل ارتقاء و سایر قطعات سخت افزاری، سرعت و عملکرد بسیار بهتری خواهند داشت.

رویداد جدید سامسونگ

همچنین اعلام شد که گلکسی E 73 اولین گوشی سامسونگ از سری A با دوربین 108 مگاپیکسلی خواهد بود و گلکسی ای 53 تراشه کاملا جدید Exynos 1200 را برای دیدار با واسطه های جدید این شرکت بزرگ معرفی خواهد کرد.

آقای بلیط


  گوگل پیکسل تاشو دارای صفحه نمایش 5.8 اینچی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید