سری Redmi K50 اولین گوشی هایی خواهد بود که از بلوتوث 5.3 پشتیبانی می کنند


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شیائومی به تازگی گوشی بازی بسیار قدرتمند «Redmi K50 Gaming» (Redmi K50 Gaming) را معرفی کرده است، اما هنوز خبری از نسخه های معمولی سری K50 نیست. با این حال، طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده است، انتظار می رود این شرکت چینی سری Redmi K50 را در تاریخ 26 مارس (17 مارس) به طور رسمی معرفی کند.

سری Redmi K50 شیائومی در چند ماه اخیر بسیار محبوب بوده و تقریباً اطلاعات زیادی در مورد آن فاش شده است. در مورد اخیر شاهد رونمایی از سبک طراحی مدل های پرو در این سری بودیم. اما امروز سازنده تیزرهایی منتشر کرد که به یکی از برجسته ترین و منحصر به فرد ترین ویژگی های Redmi K50 می پردازد. با دی جی همراه باشید

Redmi Ki 50

نکته کلیدی که در این تیزرها به آن اشاره شده، پشتیبانی از گوشی های K50 بلوتوث سری 5.3 است. بنابراین این سری جدید از محصولات شیائومی اولین گوشی های هوشمند در جهان خواهند بود که از بلوتوث نسخه 5.3 استفاده می کنند. نسل جدید اتصال بلوتوث تاخیرهای اتصال و مصرف انرژی را کاهش می دهد و برد را بهبود می بخشد. گوشی های سری Redmi K50 نیز از کدک صوتی LC3 استفاده می کنند که مطمئناً در آینده بیشتر در مورد آن خواهیم شنید. LC3 زیر استاندارد بلوتوث 5.2 و بالاتر اجرا می شود که کیفیت پخش صدا را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

علاوه بر این ویژگی های ارتباطی جدید، گوشی های جدید شیائومی دارای GPS با فرکانس دوگانه و فرستنده مادون قرمز هستند که می تواند قابلیت های کنترل از راه دور الکترونیکی را در اختیار آنها قرار دهد. البته فرستنده مادون قرمز معمولا در گوشی های شیائومی وجود دارد و ویژگی جدیدی نیست.

  سرویس پولی و پریمیوم تلگرام راه اندازی شد. مروری بر ویژگی ها و قابلیت ها

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، سری Redmi K50 در تاریخ 17 مارس برابر با 17 مارس ارائه می شود. پس فراموش نکنید که این تاریخ را در تقویم خود علامت بزنید و در کنار دی جی باشید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید